Peaasi on kindel seisukoht, Navitrolla on kommenteerinud motiivistiku valikut: „Minult on ka küsitud, miks ma loomi ja loodust maalin. Miks pole inimesi? Vastan. Minu isikliku uskumise järgi on nagunii kõik looduse looming. Isegi see, et mina maalin arenenud imetajana kahemõõtmelisele pinnale mitmemõõtmelisi illusoorseid aknaid on ka looduse kummaline looming. /…/ Minu kunst kirjeldab enamasti maailma enne ja pärast inimest. Kuidagi puhtam tunne on sellist kunsti teha. Puhas kunst“. Näitused aastast 1989 (Tallinn, Tartu, Tampere, Helsingi, London, Lissabon) Peaasi on kindel seisukoht, Navitrolla E-kunstisalongis Navitrolla
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Peaasi on kindel seisukoht, Navitrolla E-kunstisalongis
Navitrolla (sünd 1970)

Peaasi on kindel seisukoht

2023. Õli, lõuend. 80x50. Signatuuriga.
Hind: € 5 900 raamitud

Navitrolla on kommenteerinud motiivistiku valikut: „Minult on ka küsitud, miks ma loomi ja loodust maalin. Miks pole inimesi? Vastan. Minu isikliku uskumise järgi on nagunii kõik looduse looming. Isegi see, et mina maalin arenenud imetajana kahemõõtmelisele pinnale mitmemõõtmelisi illusoorseid aknaid on ka looduse kummaline looming. /…/ Minu kunst kirjeldab enamasti maailma enne ja pärast inimest. Kuidagi puhtam tunne on sellist kunsti teha. Puhas kunst“.

Soovin broneerida


Navitrolla (sünd 1970)
(HEIKI TROLLA)
Sündinud 1970. aastal Võrus. Lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Viljelenud maali, graafikat ja tegevuskunsti. Maalinud üksikasjadeni viimistletud unenäolisi fantaasiapilte, kus paljudel juhtudel esinevad loomad absurdsetes ja anekdootlikes olukordades. Osales 1990. aastal rühmitise “Lüliti" asutamises. Näitused aastast 1989 (Tallinn, Tartu, Tampere, Helsingi, London, Lissabon).


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Peaasi on kindel seisukoht,

Navitrolla (sünd 1970) Peaasi on kindel seisukoht 2023 Õli, lõuend Navitrolla on kommenteerinud motiivistiku valikut: „Minult on ka küsitud, miks ma loomi ja loodust maalin. Miks pole inimesi? Vastan. Minu isikliku uskumise järgi on nagunii kõik looduse looming. Isegi see, et mina maalin arenenud imetajana kahemõõtmelisele pinnale mitmemõõtmelisi illusoorseid aknaid on ka looduse kummaline looming. /…/ Minu kunst kirjeldab enamasti maailma enne ja pärast inimest. Kuidagi puhtam tunne on sellist kunsti teha. Puhas kunst“.

Peaasi on kindel seisukoht, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük