Perekond aasal, Ludmilla Siim Kasahstanis sündinud Siim kolis 1945. aastal perega Tartusse ning sai Tartu kunstikoolis oma esmased kunstiteadmised. 1958. aastal astus ta ERKI-sse, mille lõpetas maali erialal. Kunstimaastikule tuli Siim 1960. aastate lõpul, millest kunstiteadlane Ants Juske kirjutab nii: "Oli popkunsti ja hüperrealismi aeg. Mõlema voolu sugemeid võib Ludmilla Siimu tollastes maalides muidugi leida, kuid mitte otseselt. “ Siimu portreelooming on väga omanäoline, kus ta on jäädvustanud oma häid tuttavaid ja sõpru. Nende hulgas on nii Jaak Kangilaski, Mati Undi, Margarita Voitese kui ka Juhan Viidingu portreed. Alates 1977. aastast elab Ludmilla Siim Soomes. Loe lisaks Perekond aasal, Ludmilla Siim E-kunstisalongis Siim Ludmilla
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Perekond aasal, Ludmilla Siim E-kunstisalongis
Ludmilla Siim (sünd 1938)

Perekond aasal

1972 Õli, lõuend. Signatuuriga. Originaalraamiga. 150x160
Alghind: € €5600, lõpphind: € 6 500
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

Kasahstanis sündinud Siim kolis 1945. aastal perega Tartusse ning sai Tartu kunstikoolis oma esmased kunstiteadmised. 1958. aastal astus ta ERKI-sse, mille lõpetas maali erialal. Kunstimaastikule tuli Siim 1960. aastate lõpul, millest kunstiteadlane Ants Juske kirjutab nii: "Oli popkunsti ja hüperrealismi aeg. Mõlema voolu sugemeid võib Ludmilla Siimu tollastes maalides muidugi leida, kuid mitte otseselt.“ Siimu portreelooming on väga omanäoline, kus ta on jäädvustanud oma häid tuttavaid ja sõpru. Nende hulgas on nii Jaak Kangilaski, Mati Undi, Margarita Voitese kui ka Juhan Viidingu portreed. Alates 1977. aastast elab Ludmilla Siim Soomes.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Perekond aasal, Ludmilla Siim

Ludmilla Siim (sünd 1938) Perekond aasal 1972 Õli, lõuend Signatuuriga Kasahstanis sündinud Siim kolis 1945. aastal perega Tartusse ning sai Tartu kunstikoolis oma esmased kunstiteadmised. 1958. aastal astus ta ERKI-sse, mille lõpetas maali erialal. Kunstimaastikule tuli Siim 1960. aastate lõpul, millest kunstiteadlane Ants Juske kirjutab nii: "Oli popkunsti ja hüperrealismi aeg. Mõlema voolu sugemeid võib Ludmilla Siimu tollastes maalides muidugi leida, kuid mitte otseselt.“ Siimu portreelooming on väga omanäoline, kus ta on jäädvustanud oma häid tuttavaid ja sõpru. Nende hulgas on nii Jaak Kangilaski, Mati Undi, Margarita Voitese kui ka Juhan Viidingu portreed. Alates 1977. aastast elab Ludmilla Siim Soomes.

Perekond aasal, Ludmilla Siim E-kunstisalongis

Siim Ludmilla
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük