Piret Veski "Hundimõrsja" [pildiankur] "Need maalid räägivad lugusid, mis on vanemad kui päikesesüsteem ise," räägib põhiliselt keraamikuna tuntud kunstnik oma töödel kujutatust. Hundimõrsja sümboliseerib eelkõige ürgjõudu -oskust ühteaegu nii armastada kui karta maailma ning tarkusest mitte teha kurja, sest igal teol on oma tagajärg. Piret Veski on maalinud alates 2001. aastast. Kunstnik ütles näituse avamisel, et maalimine teeb ta õnnelikuks. Sellepärast maalibki. Kunstniku loomingu keskmes on alati olnud naine ja tema arheotüüpsete olemuste käsitlus läbi mütoloogia ja muinasjuttude. P. Veski on öelnud, et ta püüab oma loominguga edastada emalt tütrele ja isalt pojale antavaid igivanu teadmisi. «Need aitavad meil käituda hinge järgi ja mitte libastuda elu pikal, armastusest surmani kulgeval niidil,» tähendab ta. Piret Veskile iseloomulikult on tema tööd naiselikud ja romantilised, salapärased ja müstilised. Kunstnik kujundab ise ka teoste omapärased raamid, millele maal justkui edasi kandub ning mida ei saa vaadata tööst eraldiseisvana. Mees ja Naine 2008 Õli, lõuend 54,3 x 84,2 Hind: 14 500 Ei ole müügil Piret Veski "Hundimõrsja"
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Piret Veski "Hundimõrsja"

29.05.2008 Tartu

[pildiankur]

"Need maalid räägivad lugusid, mis on vanemad kui päikesesüsteem ise," räägib põhiliselt keraamikuna tuntud kunstnik oma töödel kujutatust. Hundimõrsja sümboliseerib eelkõige ürgjõudu -oskust ühteaegu nii armastada kui karta maailma ning tarkusest mitte teha kurja, sest igal teol on oma tagajärg.

Piret Veski on maalinud alates 2001. aastast. Kunstnik ütles näituse avamisel, et maalimine teeb ta õnnelikuks. Sellepärast maalibki.
Kunstniku loomingu keskmes on alati olnud naine ja tema arheotüüpsete olemuste käsitlus läbi mütoloogia ja muinasjuttude. P. Veski on öelnud, et ta püüab oma loominguga edastada emalt tütrele ja isalt pojale antavaid igivanu teadmisi. «Need aitavad meil käituda hinge järgi ja mitte libastuda elu pikal, armastusest surmani kulgeval niidil,» tähendab ta.
Piret Veskile iseloomulikult on tema tööd naiselikud ja romantilised, salapärased ja müstilised. Kunstnik kujundab ise ka teoste omapärased raamid, millele maal justkui edasi kandub ning mida ei saa vaadata tööst eraldiseisvana.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Piret Veski "Hundimõrsja"

Piret Veski Hundimõrsja 2008 Õli, lõuend 121 x 70,5 Hind: 36 400 Ei ole müügil Piret Veski Erechteion 2008 Õli, lõuend 93,5 x 114 Hind: 29 600 Ei ole müügil Piret Veski Hinge valvurid 2008 Õli, lõuend 94 x 114 Hind: 34 300 Ei ole müügil Piret Veski Nausikaa 2008 Õli, lõuend 160 x 80 Hind: 37 800 Ei ole müügil Piret Veski Sinilind 2008 Õli, lõuend 54,2 x 84,5 Hind: 14 700 Ei ole müügil Piret Veski Freya 2008 Õli, lõuend 54,3 x 84,5 Hind: 14 700 Ei ole müügil Piret Veski Ma õunte pealt vaatan 2008 Õli, lõuend 104 x 54,4 Hind: 19 500 Ei ole müügil Piret Veski Väikesed värvilised hernekommid 2008 Õli, lõuend 88 x 118 Hind: 33 500 Ei ole müügil Piret Veski Punamütsike 2008 Õli, lõuend Hind: Erakogu Ei ole müügil Piret Veski Täpiline õhtu 2008 Õli, lõuend 88 x 118 Hind: 36 000 Ei ole müügil Piret Veski Õhtujutud II Lapsed ja kassid 2008 Õli, lõuend Hind: Erakogu Ei ole müügil Piret Veski Õhtujutud I [pildiankur]"Need maalid räägivad lugusid, mis on vanemad kui päikesesüsteem ise," räägib põhiliselt keraamikuna tuntud kunstnik oma töödel kujutatust. Hundimõrsja sümboliseerib eelkõige ürgjõudu -oskust ühteaegu nii armastada kui karta maailma ning tarkusest mitte teha kurja, sest igal teol on oma tagajärg.Piret Veski on maalinud alates 2001. aastast. Kunstnik ütles näituse avamisel, et maalimine teeb ta õnnelikuks. Sellepärast maalibki.Kunstniku loomingu keskmes on alati olnud naine ja tema arheotüüpsete olemuste käsitlus läbi mütoloogia ja muinasjuttude. P. Veski on öelnud, et ta püüab oma loominguga edastada emalt tütrele ja isalt pojale antavaid igivanu teadmisi. «Need aitavad meil käituda hinge järgi ja mitte libastuda elu pikal, armastusest surmani kulgeval niidil,» tähendab ta.Piret Veskile iseloomulikult on tema tööd naiselikud ja romantilised, salapärased ja müstilised. Kunstnik kujundab ise ka teoste omapärased raamid, millele maal justkui edasi kandub ning mida ei saa vaadata tööst eraldiseisvana.

Piret Veski "Hundimõrsja"

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük