Poiss ja liblikas VIII, Töötas ajakirja Kultuur ja Elu kunstilise toimetajana. Ootsing on 2014. aastal kokkuvõtvalt öelnud: “Kunstinäitustel hakkasin esinema juba tudengina. Isikunäitusi Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis ja Saksamaal lugesin kokku 24. Esinemisi üld- ja grupinäitustel ei suuda kokku lugeda, igal aastal on neid olnud 2–3. Olen kujundanud ja illustreerinud ka üle poolesaja raamatu”. Sarja „Poiss ja liblikas“ graafilised lehed märgitud Enno Ootsingu 1977. aasta Tallinna Kunstisalongi graafika kataloogis nr 8-10 all. Loe lisaks Poiss ja liblikas VIII, Enno Ootsing E-kunstisalongis Ootsing Enno
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Poiss ja liblikas VIII, Enno Ootsing E-kunstisalongis
Enno Ootsing (sünd 1940)

Poiss ja liblikas VIII

1975. Värviline puulõige, paber. Lm 41,5x36. Signatuuriga.
Alghind: € €600, lõpphind: € 600
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Töötas ajakirja Kultuur ja Elu kunstilise toimetajana. Ootsing on 2014. aastal kokkuvõtvalt öelnud: “Kunstinäitustel hakkasin esinema juba tudengina. Isikunäitusi Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis ja Saksamaal lugesin kokku 24. Esinemisi üld- ja grupinäitustel ei suuda kokku lugeda, igal aastal on neid olnud 2–3. Olen kujundanud ja illustreerinud ka üle poolesaja raamatu”. Sarja „Poiss ja liblikas“ graafilised lehed märgitud Enno Ootsingu 1977. aasta Tallinna Kunstisalongi graafika kataloogis nr 8-10 all.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Poiss ja liblikas VIII,

Enno Ootsing (sünd 1940) Poiss ja liblikas VIII 1975 Värviline puulõige, paber Töötas ajakirja Kultuur ja Elu kunstilise toimetajana. Ootsing on 2014. aastal kokkuvõtvalt öelnud: “Kunstinäitustel hakkasin esinema juba tudengina. Isikunäitusi Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis ja Saksamaal lugesin kokku 24. Esinemisi üld- ja grupinäitustel ei suuda kokku lugeda, igal aastal on neid olnud 2–3. Olen kujundanud ja illustreerinud ka üle poolesaja raamatu”. Sarja „Poiss ja liblikas“ graafilised lehed märgitud Enno Ootsingu 1977. aasta Tallinna Kunstisalongi graafika kataloogis nr 8-10 all.

Poiss ja liblikas VIII, Enno Ootsing E-kunstisalongis

Ootsing Enno
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük