Pühajärve motiiv, Erich Arrak Võrus sündinud Erich Arrak õppis 1945-1947 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis ja aastatel 1952-1954 ERKI Tartu osakonnas. Noor kunstnik töötas pärast õpinguid teatri dekoraatorina ning restauraatorina kunstimuuseumis. 1960. aastatel alustas Arrak koos oma abikaasa Melaniega ateljeekooli pidamist Tartus Veeriku tänaval, kus said kunstiõpetust mitmed tulevased Tartu kunstnikud. Sealne õppetöö põhines peamiselt pallaslikel traditsioonidel, mis rõhutasid värvi ja valguse tähtsust. Erich Arrak maalis enamasti maastikumaale või kaasaegsete loovisiksuste ja haritlaste portreesid. Käesolev panoraamne maal Pühajärvest annab tunnistust kunstniku oskusest ehitada suurele pinnale üles suurejooneliselt mõjuv maastikukompositsioon. Erich Arrak maalis enamasti maastikumaale või kaasaegsete loovisiksuste ja haritlaste portreesid Pühajärve motiiv, Erich Arrak E-kunstisalongis Arrak Erich
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Pühajärve motiiv, Erich Arrak E-kunstisalongis
Erich Arrak (1925-1997)

Pühajärve motiiv

1980 Õli, lõuend. Signatuuriga. 148x196
Alghind: € €3500
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Võrus sündinud Erich Arrak õppis 1945-1947 Tartu Riiklikus
Kunstiinstituudis ja aastatel 1952-1954 ERKI Tartu osakonnas.
Noor kunstnik töötas pärast õpinguid teatri dekoraatorina
ning restauraatorina kunstimuuseumis. 1960. aastatel alustas
Arrak koos oma abikaasa Melaniega ateljeekooli pidamist Tartus
Veeriku tänaval, kus said kunstiõpetust mitmed tulevased Tartu
kunstnikud. Sealne õppetöö põhines peamiselt pallaslikel traditsioonidel,
mis rõhutasid värvi ja valguse tähtsust. Erich Arrak
maalis enamasti maastikumaale või kaasaegsete loovisiksuste ja
haritlaste portreesid. Käesolev panoraamne maal Pühajärvest
annab tunnistust kunstniku oskusest ehitada suurele pinnale
üles suurejooneliselt mõjuv maastikukompositsioon.Erich Arrak (1925-1997)
Võrus sündinud Erich Arrak õppis 1945-1947 Tartu RiiklikusKunstiinstituudis ja aastatel 1952-1954 ERKI Tartu osakonnas.Noor kunstnik töötas pärast õpinguid teatri dekoraatorinaning restauraatorina kunstimuuseumis. 1960. aastatel alustasArrak koos oma abikaasa Melaniega ateljeekooli pidamist TartusVeeriku tänaval, kus said kunstiõpetust mitmed tulevased Tartukunstnikud. Sealne õppetöö põhines peamiselt pallaslikel traditsioonidel,mis rõhutasid värvi ja valguse tähtsust. Erich Arrakmaalis enamasti maastikumaale või kaasaegsete loovisiksuste jaharitlaste portreesid.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pühajärve motiiv, Erich Arrak

Erich Arrak (1925-1997) Pühajärve motiiv 1980 Õli, lõuend Signatuuriga Võrus sündinud Erich Arrak õppis 1945-1947 Tartu RiiklikusKunstiinstituudis ja aastatel 1952-1954 ERKI Tartu osakonnas.Noor kunstnik töötas pärast õpinguid teatri dekoraatorinaning restauraatorina kunstimuuseumis. 1960. aastatel alustasArrak koos oma abikaasa Melaniega ateljeekooli pidamist TartusVeeriku tänaval, kus said kunstiõpetust mitmed tulevased Tartukunstnikud. Sealne õppetöö põhines peamiselt pallaslikel traditsioonidel,mis rõhutasid värvi ja valguse tähtsust. Erich Arrakmaalis enamasti maastikumaale või kaasaegsete loovisiksuste jaharitlaste portreesid. Käesolev panoraamne maal Pühajärvestannab tunnistust kunstniku oskusest ehitada suurele pinnaleüles suurejooneliselt mõjuv maastikukompositsioon.

Pühajärve motiiv, Erich Arrak E-kunstisalongis

Arrak Erich
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük