Pulmalaul, Alo Hoidre E-kunstisalongis Alo Hoidre viljeles nii vaba- kui raamatugraafikat, kuid kõige paremaid tulemusi on ta tehniliselt loonud just litos. 1980ndate loomingus tõusevad esile mitmed pidudest inspireeritud motiivid, mis teevad kummarduse elunautlemisele ja -rõõmule. Graafiline leht „Pulmalaul“ kuulub samanimelisse seeriasse, milles iga teose keskmesse on tõstetud erinev pulmadega seotud objekt. Antud lehel on selleks õnnetoov pruudikimp, mille alumises nurgas on kujutatud piiblistseeni, kus Eeva ulatab Aadamale õuna. Vilde) teoseid Pulmalaul, Alo Hoidre E-kunstisalongis Hoidre Alo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Pulmalaul, Alo Hoidre E-kunstisalongis
Alo Hoidre (1916 - 1937)

Pulmalaul

1984. Lito, paber. Lm 46,5x62. Signatuuriga.
Hind: € 1 500 raamitud

Alo Hoidre viljeles nii vaba- kui raamatugraafikat, kuid kõige paremaid tulemusi on ta tehniliselt loonud just litos. 1980ndate loomingus tõusevad esile mitmed pidudest inspireeritud motiivid, mis teevad kummarduse elunautlemisele ja -rõõmule.
Graafiline leht „Pulmalaul“ kuulub samanimelisse seeriasse, milles iga teose keskmesse on tõstetud erinev pulmadega seotud objekt. Antud lehel on selleks õnnetoov pruudikimp, mille alumises nurgas on kujutatud piiblistseeni, kus Eeva ulatab Aadamale õuna.

Soovin broneerida


Alo Hoidre (1916 - 1937)
Graafik ja maalikunstniksündinud 1916 Petrogradis, surnud 1993 Tallinnas. Õppinud aastatel 1933-1937 Riigi Kunsttööstuskoolis litograafiat ja aastast 1938 Riigi Kõrgemas Kunstikoolis, lõpetas selle 1941. a. graafika-erialal. Oli aastatel 1944-1982 ERKI õppejõud. Sõja eel käsitles palju tööstusteemat (Tööstusmaastikud). Paljud teosed põhinevad rindejoonistustel. Illustreerinud Eesti klassikute (E. Vilde) teoseid.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pulmalaul, Alo Hoidre E-kunstisalongis

Alo Hoidre (1916 - 1937) Pulmalaul 1984 Lito, paber Alo Hoidre viljeles nii vaba- kui raamatugraafikat, kuid kõige paremaid tulemusi on ta tehniliselt loonud just litos. 1980ndate loomingus tõusevad esile mitmed pidudest inspireeritud motiivid, mis teevad kummarduse elunautlemisele ja -rõõmule. Graafiline leht „Pulmalaul“ kuulub samanimelisse seeriasse, milles iga teose keskmesse on tõstetud erinev pulmadega seotud objekt. Antud lehel on selleks õnnetoov pruudikimp, mille alumises nurgas on kujutatud piiblistseeni, kus Eeva ulatab Aadamale õuna.

Pulmalaul, Alo Hoidre E-kunstisalongis

Hoidre Alo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük