Kaia Rähn - teosed Kaia Rähn on õppinud Tiiu Mölderi kunstiklassis ja lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia tekstiili erialal 1995. aastal. Ta on töötanud kunstilise juhina erinevates disaini- ja reklaamiagentuurides, põhifookuses on olnud graafiline disain, firmagraafika ja pakendikujundus. Selle kõrvalt on ta tegelenud maalimise, raamatukujunduse, illustreerimise ja kollaa¾ikunstiga. Kaia Rähn kuulub Eesti Kujundusgraafikute Liitu. Näitustel on ta osalenud aastast 2019, sealhulgas korduvalt Haapsalu graafilise disaini festivalil, mitmel korral Uue Kunsti Muuseumi taaskasutusnäitusel, Tartu kunsti aastanäitusel, Uue Kunsti Muuseumis koos abikaasa Erik Teemägiga rahvusvahelisel aktinäitusel MEES JA NAINE. Aastal 2023 toimus Tartus Tampere majas tema esimene isikunäitus. Hind: € 497 ilma raamita Kaia Rähn - teosed E-kunstisalongis
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Kaia Rähn ()

Kaia Rähn on õppinud Tiiu Mölderi kunstiklassis ja lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia tekstiili erialal 1995. aastal. Ta on töötanud kunstilise juhina erinevates disaini- ja reklaamiagentuurides, põhifookuses on olnud graafiline disain, firmagraafika ja pakendikujundus. Selle kõrvalt on ta tegelenud maalimise, raamatukujunduse, illustreerimise ja kollaa¾ikunstiga. Kaia Rähn kuulub Eesti Kujundusgraafikute Liitu. Näitustel on ta osalenud aastast 2019, sealhulgas korduvalt Haapsalu graafilise disaini festivalil, mitmel korral Uue Kunsti Muuseumi taaskasutusnäitusel, Tartu kunsti aastanäitusel, Uue Kunsti Muuseumis koos abikaasa Erik Teemägiga rahvusvahelisel aktinäitusel MEES JA NAINE. Aastal 2023 toimus Tartus Tampere majas tema esimene isikunäitus.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kaia Rähn - teosed

Kaia Rähn Tupsud 2022 Õli, lõuend papil Kaia Rähn on õppinud Tiiu Mölderi kunstiklassis ja lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia tekstiili erialal 1995. aastal. Ta on töötanud kunstilise juhina erinevates disaini- ja reklaamiagentuurides, põhifookuses on olnud graafiline disain, firmagraafika ja pakendikujundus. Selle kõrvalt on ta tegelenud maalimise, raamatukujunduse, illustreerimise ja kollaa¾ikunstiga. Kaia Rähn kuulub Eesti Kujundusgraafikute Liitu. Näitustel on ta osalenud aastast 2019, sealhulgas korduvalt Haapsalu graafilise disaini festivalil, mitmel korral Uue Kunsti Muuseumi taaskasutusnäitusel, Tartu kunsti aastanäitusel, Uue Kunsti Muuseumis koos abikaasa Erik Teemägiga rahvusvahelisel aktinäitusel MEES JA NAINE. Aastal 2023 toimus Tartus Tampere majas tema esimene isikunäitus.

Kaia Rähn - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük