Rändmuusik (Koopia Adriaen van Adriaen van Ostade oli Hollandi päritolu maalikunstnik 17. sajandil. Tema õpetajaks oli kunstnik Frans Hals. Van Ostade loomingus on esikohal väikseseformaadilised olustikumaalid, mis kujutavad lihtsaid argielu sündmusi ja tegelasi. Originaalteos "Rändmuusik“ valmis aastal 1648 ning kuulub Ermitaa¾i muuseumi kunstikogusse Peterburis. Koopia autor on G. Wilcken. Loe lisaks Rändmuusik. (Koopia Adriaen van Ostade järgi), G. Wilcken E-kunstisalongis Wilcken G.
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Rändmuusik. (Koopia Adriaen van Ostade järgi), G. Wilcken E-kunstisalongis

Rändmuusik. (Koopia Adriaen van Ostade järgi)

Õli, lõuend. Signatuur taga alusraamil. Originaalraamiga. 29,8 x 23,3
Alghind: € 1475€, lõpphind: € 1 475
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Adriaen van Ostade oli Hollandi päritolu maalikunstnik 17. sajandil. Tema õpetajaks oli kunstnik Frans Hals. Van Ostade loomingus on esikohal väikseseformaadilised olustikumaalid, mis kujutavad lihtsaid argielu sündmusi ja tegelasi. Originaalteos "Rändmuusik“ valmis aastal 1648 ning kuulub Ermitaa¾i muuseumi kunstikogusse Peterburis. Koopia autor on G. Wilcken.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rändmuusik (Koopia Adriaen van

G Wilcken Rändmuusik Adriaen van Ostade oli Hollandi päritolu maalikunstnik 17. sajandil. Tema õpetajaks oli kunstnik Frans Hals. Van Ostade loomingus on esikohal väikseseformaadilised olustikumaalid, mis kujutavad lihtsaid argielu sündmusi ja tegelasi. Originaalteos "Rändmuusik“ valmis aastal 1648 ning kuulub Ermitaa¾i muuseumi kunstikogusse Peterburis. Koopia autor on G. Wilcken.

Rändmuusik. (Koopia Adriaen van Ostade järgi), G. Wilcken E-kunstisalongis

Wilcken G.
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük