Robert Suvi - teosed Robert Suvi on sündinud 8. juunil 1947. aastal Tartus. Esialgse kunstihariduse omandas ta aastatel 1962-1967 Tartu Kunstikoolis õppides kunstnik-pedagoogi erialal. Hiljem, 1971-1976 õppis ta ERKI-s maalierialal, kus spetsialiseerus monumentaalmaalile. Enne ERKI-sse õppima asumist töötas Suvi tehases Norma mänguasjade disainerina. Pärast ERKI lõpetamist jäi aga Kunstiinstituuti kümneks aastaks maalikateedri õppejõuks. Hiljem on Robert Suvi tegutsenud õppejõuna Soomes Joensuu Kunstiakadeemias, Sisekaitseakadeemias ja Euroülikooli kujunduskunsti teaduskonnas. Lisaks on Suvi õpetanud ka Tallinna ja Tartu Kunstikoolis. Praegu töötab Robert Suvi Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolled¾i maastikuarhitektuuri eriala õppejõuna. Robert Suvi monumentaaltaieseid võib näha mitmel pool: ta on kujundanud Tallinna Magdaleena Haigla fuajee mosaiikpannoo, fresko Merivälja pansionaati jmt. Arvuka vitraa¾iloomingu näiteid võib leida Tallinna EMT peahoonest, Balti jaama restoranist, Tartu Lastehaigla polikliinikust ja mujalt. Vitraa¾e on Suvi teinud lisaks Eestile ka Ungarisse ja Soome. Robert Suvi - teosed E-kunstisalongis
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Robert Suvi (08.061947)

Robert Suvi on sündinud 8. juunil 1947. aastal Tartus. Esialgse kunstihariduse omandas ta aastatel 1962-1967 Tartu Kunstikoolis õppides kunstnik-pedagoogi erialal. Hiljem, 1971-1976 õppis ta ERKI-s maalierialal, kus spetsialiseerus monumentaalmaalile.

Enne ERKI-sse õppima asumist töötas Suvi tehases Norma mänguasjade disainerina. Pärast ERKI lõpetamist jäi aga Kunstiinstituuti kümneks aastaks maalikateedri õppejõuks.

Hiljem on Robert Suvi tegutsenud õppejõuna Soomes Joensuu Kunstiakadeemias, Sisekaitseakadeemias ja Euroülikooli kujunduskunsti teaduskonnas. Lisaks on Suvi õpetanud ka Tallinna ja Tartu Kunstikoolis. Praegu töötab Robert Suvi Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolled¾i maastikuarhitektuuri eriala õppejõuna.

Robert Suvi monumentaaltaieseid võib näha mitmel pool: ta on kujundanud Tallinna Magdaleena Haigla fuajee mosaiikpannoo, fresko Merivälja pansionaati jmt. Arvuka vitraa¾iloomingu näiteid võib leida Tallinna EMT peahoonest, Balti jaama restoranist, Tartu Lastehaigla polikliinikust ja mujalt. Vitraa¾e on Suvi teinud lisaks Eestile ka Ungarisse ja Soome.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Robert Suvi - teosed

Robert Suvi on sündinud 8. juunil 1947. aastal Tartus. Esialgse kunstihariduse omandas ta aastatel 1962-1967 Tartu Kunstikoolis õppides kunstnik-pedagoogi erialal. Hiljem, 1971-1976 õppis ta ERKI-s maalierialal, kus spetsialiseerus monumentaalmaalile.Enne ERKI-sse õppima asumist töötas Suvi tehases Norma mänguasjade disainerina. Pärast ERKI lõpetamist jäi aga Kunstiinstituuti kümneks aastaks maalikateedri õppejõuks.Hiljem on Robert Suvi tegutsenud õppejõuna Soomes Joensuu Kunstiakadeemias, Sisekaitseakadeemias ja Euroülikooli kujunduskunsti teaduskonnas. Lisaks on Suvi õpetanud ka Tallinna ja Tartu Kunstikoolis. Praegu töötab Robert Suvi Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolled¾i maastikuarhitektuuri eriala õppejõuna.Robert Suvi monumentaaltaieseid võib näha mitmel pool: ta on kujundanud Tallinna Magdaleena Haigla fuajee mosaiikpannoo, fresko Merivälja pansionaati jmt. Arvuka vitraa¾iloomingu näiteid võib leida Tallinna EMT peahoonest, Balti jaama restoranist, Tartu Lastehaigla polikliinikust ja mujalt. Vitraa¾e on Suvi teinud lisaks Eestile ka Ungarisse ja Soome.

Robert Suvi - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük