Robert Suvi maalinäitus "15 Robert Suvi on sündinud 8. juunil 1947. aastal Tartus. Esialgse kunstihariduse omandas ta aastatel 1962-1967 Tartu Kunstikoolis õppides kunstnik-pedagoogi erialal. Hiljem, 1971-1976 õppis ta ERKI-s maalierialal, kus spetsialiseerus monumentaalmaalile. Enne ERKI-sse õppima asumist töötas Suvi tehases Norma mänguasjade disainerina. Pärast ERKI lõpetamist jäi aga Kunstiinstituuti kümneks aastaks maalikateedri õppejõuks. Hiljem on Robert Suvi tegutsenud õppejõuna Soomes Joensuu Kunstiakadeemias, Sisekaitseakadeemias ja Euroülikooli kujunduskunsti teaduskonnas. Lisaks on Suvi õpetanud ka Tallinna ja Tartu Kunstikoolis. Praegu töötab Robert Suvi Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolled¾i maastikuarhitektuuri eriala õppejõuna. Robert Suvi monumentaaltaieseid võib näha mitmel pool: ta on kujundanud Tallinna Magdaleena Haigla fuajee mosaiikpannoo, fresko Merivälja pansionaati jmt. Arvuka vitraa¾iloomingu näiteid võib leida Tallinna EMT peahoonest, Balti jaama restoranist, Tartu Lastehaigla polikliinikust ja mujalt. Vitraa¾e on Suvi teinud lisaks Eestile ka Ungarisse ja Soome. 92x73 Hind: € 880 Ei ole müügil Robert Suvi maalinäitus "15 kompositsiooni"
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Robert Suvi maalinäitus "15 kompositsiooni"

08.06.2013 Tartu

Robert Suvi on sündinud 8. juunil 1947. aastal Tartus. Esialgse kunstihariduse omandas ta aastatel 1962-1967 Tartu Kunstikoolis õppides kunstnik-pedagoogi erialal. Hiljem, 1971-1976 õppis ta ERKI-s maalierialal, kus spetsialiseerus monumentaalmaalile.

Enne ERKI-sse õppima asumist töötas Suvi tehases Norma mänguasjade disainerina. Pärast ERKI lõpetamist jäi aga Kunstiinstituuti kümneks aastaks maalikateedri õppejõuks.

Hiljem on Robert Suvi tegutsenud õppejõuna Soomes Joensuu Kunstiakadeemias, Sisekaitseakadeemias ja Euroülikooli kujunduskunsti teaduskonnas. Lisaks on Suvi õpetanud ka Tallinna ja Tartu Kunstikoolis. Praegu töötab Robert Suvi Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolled¾i maastikuarhitektuuri eriala õppejõuna.

Robert Suvi monumentaaltaieseid võib näha mitmel pool: ta on kujundanud Tallinna Magdaleena Haigla fuajee mosaiikpannoo, fresko Merivälja pansionaati jmt. Arvuka vitraa¾iloomingu näiteid võib leida Tallinna EMT peahoonest, Balti jaama restoranist, Tartu Lastehaigla polikliinikust ja mujalt. Vitraa¾e on Suvi teinud lisaks Eestile ka Ungarisse ja Soome.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Robert Suvi maalinäitus "15

Robert Suvi Kompositsioon 15 2013 Õli, lõuend 60x80 Hind: € 920 Ei ole müügil Robert Suvi Kompositsioon 14 2013 Õli, lõuend Robert Suvi on sündinud 8. juunil 1947. aastal Tartus. Esialgse kunstihariduse omandas ta aastatel 1962-1967 Tartu Kunstikoolis õppides kunstnik-pedagoogi erialal. Hiljem, 1971-1976 õppis ta ERKI-s maalierialal, kus spetsialiseerus monumentaalmaalile.Enne ERKI-sse õppima asumist töötas Suvi tehases Norma mänguasjade disainerina. Pärast ERKI lõpetamist jäi aga Kunstiinstituuti kümneks aastaks maalikateedri õppejõuks. Hiljem on Robert Suvi tegutsenud õppejõuna Soomes Joensuu Kunstiakadeemias, Sisekaitseakadeemias ja Euroülikooli kujunduskunsti teaduskonnas. Lisaks on Suvi õpetanud ka Tallinna ja Tartu Kunstikoolis. Praegu töötab Robert Suvi Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolled¾i maastikuarhitektuuri eriala õppejõuna. Robert Suvi monumentaaltaieseid võib näha mitmel pool: ta on kujundanud Tallinna Magdaleena Haigla fuajee mosaiikpannoo, fresko Merivälja pansionaati jmt. Arvuka vitraa¾iloomingu näiteid võib leida Tallinna EMT peahoonest, Balti jaama restoranist, Tartu Lastehaigla polikliinikust ja mujalt. Vitraa¾e on Suvi teinud lisaks Eestile ka Ungarisse ja Soome.

Robert Suvi maalinäitus "15 kompositsiooni"

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük