Sarjast Aknad ja maastikud, Raul Meel astus kunstimaastikule 1960. aastatel. Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik, kelle loomingut on eksponeeritud nii ühisnäituste kui isikunäituste vormis üle maailma, sh Itaalias, USA-s, Seoulis, Eestis jm. Kokku ligi 600 ühisnäitust ning üle 100 isikunäituse. Silmatorkavaimaks võib pidada 1972. aasta Veneetsia Kunstibiennaali kuraatorinäitust. Sari „Aknad ja maastikud“ (1986-1992) sündis keset sügavat vene-aega raudse eesriide taga, mis teeb kunstniku valitud värvigamma- sinine, must ja valge- eriti tähenduslikuks. Tuntud avangardi ning lääneliku mõttesuuna eestvedaja Raul Meele loomingusse saab suhtuda kui poliitilisse diskussiooni, mis katsetab piire oma sümboolika, toonide ja tekstide valikuga. Kunstnike Liidu liige aastast 1990. Sari „Aknad ja maastikud“ on esindatud kataloogi „From Gulag to Glasnost“ 168. lehel, autor Norton Dodge. Graafiline leht sarjast „Aknad ja maastikud” kuulub Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse. aastast Kunstnike Liidu liige Sarjast Aknad ja maastikud, Raul Meel E-kunstisalongis Meel Raul
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Sarjast Aknad ja maastikud, Raul Meel E-kunstisalongis

Sarjast Aknad ja maastikud

1989. Serigraafia, paber. Lm 160x100. Signatuuriga.
Hind: € 1 980 raamitud

Raul Meel astus kunstimaastikule 1960. aastatel. Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik, kelle loomingut on eksponeeritud nii ühisnäituste kui isikunäituste vormis üle maailma, sh Itaalias, USA-s, Seoulis, Eestis jm. Kokku ligi 600 ühisnäitust ning üle 100 isikunäituse. Silmatorkavaimaks võib pidada 1972. aasta Veneetsia Kunstibiennaali kuraatorinäitust. Sari „Aknad ja maastikud“ (1986-1992) sündis keset sügavat vene-aega raudse eesriide taga, mis teeb kunstniku valitud värvigamma- sinine, must ja valge- eriti tähenduslikuks. Tuntud avangardi ning lääneliku mõttesuuna eestvedaja Raul Meele loomingusse saab suhtuda kui poliitilisse diskussiooni, mis katsetab piire oma sümboolika, toonide ja tekstide valikuga. Kunstnike Liidu liige aastast 1990. Sari „Aknad ja maastikud“ on esindatud kataloogi „From Gulag to Glasnost“ 168. lehel, autor Norton Dodge. Graafiline leht sarjast „Aknad ja maastikud” kuulub
Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse.

Soovin broneerida


Raul Meel
Raul Meel on eesti graafik ning maalikunstnik, kes on sündinud 1941. aastal Harjumaal. Meel on õppinud energeetikat ning kunstiteadmised on ta omal käel omandanud. Raul Meel tuli kunsti 60ndate aastate lõpul ning liitus kohe eesti noore kunsti avangardse osaga. Graafikas on ta kasutanud peamiselt serigraafiatehnikat, maalis akrüüli. Näitustel on osalenud juba alates 1969. aastast nii kodus kui välismaal, kus võitnud ka auhindu. Eesti Vabariigi kultuuripreemiaga autasustati Raul Meelt 1995. aastal. Alates 1975. aastast on kunstnik Rahvusvahelise Graafikaühingu ja 1990. aastast Kunstnike Liidu liige.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sarjast Aknad ja maastikud,

Raul Meel Sarjast Aknad ja maastikud 1989 Serigraafia, paber Raul Meel astus kunstimaastikule 1960. aastatel. Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik, kelle loomingut on eksponeeritud nii ühisnäituste kui isikunäituste vormis üle maailma, sh Itaalias, USA-s, Seoulis, Eestis jm. Kokku ligi 600 ühisnäitust ning üle 100 isikunäituse. Silmatorkavaimaks võib pidada 1972. aasta Veneetsia Kunstibiennaali kuraatorinäitust. Sari „Aknad ja maastikud“ (1986-1992) sündis keset sügavat vene-aega raudse eesriide taga, mis teeb kunstniku valitud värvigamma- sinine, must ja valge- eriti tähenduslikuks. Tuntud avangardi ning lääneliku mõttesuuna eestvedaja Raul Meele loomingusse saab suhtuda kui poliitilisse diskussiooni, mis katsetab piire oma sümboolika, toonide ja tekstide valikuga. Kunstnike Liidu liige aastast 1990. Sari „Aknad ja maastikud“ on esindatud kataloogi „From Gulag to Glasnost“ 168. lehel, autor Norton Dodge. Graafiline leht sarjast „Aknad ja maastikud” kuulubEesti Kunstimuuseumi graafikakogusse.

Sarjast Aknad ja maastikud, Raul Meel E-kunstisalongis

Meel Raul
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük