Seeriast Roosa valguse metsad Raul Meel oli üks esimesi eesti kunstnikke, kes hakkas looma pikki ja süsteemseid teoseseeriaid. Meel on pühendanud tavalisest traditsioonilisest enam tähelepanu keele materiaalsusele, kujudele, proportsioonidele ja rütmidele. Ta on osalenud ligi 600 üld- ja grupinäitusel, 100 isikunäitusel ning korraldanud 26 avalikku tuleperformansit. aastast Kunstnike Liidu liige Seeriast Roosa valguse metsad II, Raul Meel E-kunstisalongis Meel Raul
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Seeriast Roosa valguse metsad II, Raul Meel E-kunstisalongis
Raul Meel (sünd 1941)

Seeriast Roosa valguse metsad II

2022. Värviline marker, paber. Lm 24x32. Signatuuriga.
Hind: € 1 100 raamitud

Raul Meel oli üks esimesi eesti kunstnikke, kes hakkas looma pikki ja süsteemseid teoseseeriaid. Meel on pühendanud tavalisest traditsioonilisest enam tähelepanu keele materiaalsusele, kujudele, proportsioonidele ja rütmidele. Ta on osalenud ligi 600 üld- ja grupinäitusel, 100 isikunäitusel ning korraldanud 26 avalikku tuleperformansit.

Soovin broneerida


Raul Meel (sünd 1941)
Raul Meel on eesti graafik ning maalikunstnik, kes on sündinud 1941. aastal Harjumaal. Meel on õppinud energeetikat ning kunstiteadmised on ta omal käel omandanud. Raul Meel tuli kunsti 60ndate aastate lõpul ning liitus kohe eesti noore kunsti avangardse osaga. Graafikas on ta kasutanud peamiselt serigraafiatehnikat, maalis akrüüli. Näitustel on osalenud juba alates 1969. aastast nii kodus kui välismaal, kus võitnud ka auhindu. Eesti Vabariigi kultuuripreemiaga autasustati Raul Meelt 1995. aastal. Alates 1975. aastast on kunstnik Rahvusvahelise Graafikaühingu ja 1990. aastast Kunstnike Liidu liige.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Seeriast Roosa valguse metsad

Raul Meel (sünd 1941) Seeriast Roosa valguse metsad II 2022 Värviline marker, paber Raul Meel oli üks esimesi eesti kunstnikke, kes hakkas looma pikki ja süsteemseid teoseseeriaid. Meel on pühendanud tavalisest traditsioonilisest enam tähelepanu keele materiaalsusele, kujudele, proportsioonidele ja rütmidele. Ta on osalenud ligi 600 üld- ja grupinäitusel, 100 isikunäitusel ning korraldanud 26 avalikku tuleperformansit.

Seeriast Roosa valguse metsad II, Raul Meel E-kunstisalongis

Meel Raul
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük