Silvi, Anatol Sivard E-kunstisalongis Narvas sündinud Ardo Sivadi läks Pallasesse õppima 1922. aastal ning tema peamisteks juhendajateks said Konrad Mägi ja Ado Vabbe. Kooli lõpetamise järel 1932. aastal alustas ta tööd vabakutselisena Narvas ning joonistusõpetajana Rakveres ja Tallinnas. Sivadi täiendas end veel Berliini ja Pariisi kunstiateljeedes. Teosel on kunstnik portreteerinud 21-aastast Silvi Kirit¹enkot, kes on ajastule omases rõivastuses ning kelle kehahoiak on elegantselt daamilik. Silvi Kirit¹enko poeg oli kuulus eesti tippsõudja Gennadi Kinko. Loe lisaks Silvi, Anatol Sivard E-kunstisalongis Sivard Anatol
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Silvi, Anatol Sivard E-kunstisalongis
Anatol Sivard (1900–1966)

Silvi

1931 Õli, lõuend. 84,5 x 70. Signatuuriga. Säilinud originaalraam.
Alghind: € €2750, lõpphind: € 5 300
42. E-Kunstisalongi XLII oksjon
03.11.2018 Tartu galeriis kell 15

Narvas sündinud Ardo Sivadi läks Pallasesse õppima 1922. aastal ning tema peamisteks juhendajateks said Konrad Mägi ja Ado Vabbe. Kooli lõpetamise järel 1932. aastal alustas ta tööd vabakutselisena Narvas ning joonistusõpetajana Rakveres ja Tallinnas. Sivadi täiendas end veel Berliini ja Pariisi kunstiateljeedes. Teosel on kunstnik portreteerinud 21-aastast Silvi Kirit¹enkot, kes on ajastule omases rõivastuses ning kelle kehahoiak on elegantselt daamilik. Silvi Kirit¹enko poeg oli kuulus eesti tippsõudja Gennadi Kinko.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Silvi, Anatol Sivard E-kunstisalongis

Anatol Sivard (1900–1966) Silvi 1931 Õli, lõuend 84,5 x 70 Narvas sündinud Ardo Sivadi läks Pallasesse õppima 1922. aastal ning tema peamisteks juhendajateks said Konrad Mägi ja Ado Vabbe. Kooli lõpetamise järel 1932. aastal alustas ta tööd vabakutselisena Narvas ning joonistusõpetajana Rakveres ja Tallinnas. Sivadi täiendas end veel Berliini ja Pariisi kunstiateljeedes. Teosel on kunstnik portreteerinud 21-aastast Silvi Kirit¹enkot, kes on ajastule omases rõivastuses ning kelle kehahoiak on elegantselt daamilik. Silvi Kirit¹enko poeg oli kuulus eesti tippsõudja Gennadi Kinko.

Silvi, Anatol Sivard E-kunstisalongis

Sivard Anatol
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük