Sinised lilled vaasis, Ulve Ulve Särev alustas 1947. aastal kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, tema õpetajateks olid Johannes Võerahansu, Rudolf Sepp ja Ants Viidalepp. Lõpetas 1953. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi koos Leili Muuga ja Luulik Kokamäega. Töötas Arsi dekooriateljees kunstnikuna ning esines näitustel vaid eksliibriseloominguga. Kunstikriitik Enn Lillemets on kirjutanud: „Järelpallaslase Ulve Särevi vabalooming jätkus varjus, iseenda ja lähema ringi rõõmuks. Värskendavalt mõjus tema nii vanade kui ka uute teoste jõudmine näitustele uue sajandi alguses. “ “ Loe lisaks Sinised lilled vaasis, Ulve Särev E-kunstisalongis Särev Ulve
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sinised lilled vaasis, Ulve Särev E-kunstisalongis
Ulve Särev (1926–2017)

Sinised lilled vaasis

1991. Õli, lõuend. 54x42. Signatuuriga.
Alghind: € €1400, lõpphind: € 1600
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Ulve Särev alustas 1947. aastal kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, tema õpetajateks olid Johannes Võerahansu, Rudolf Sepp ja Ants Viidalepp. Lõpetas 1953. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi koos Leili Muuga ja Luulik Kokamäega. Töötas Arsi dekooriateljees kunstnikuna ning esines näitustel vaid eksliibriseloominguga. Kunstikriitik Enn Lillemets on kirjutanud: „Järelpallaslase Ulve Särevi vabalooming jätkus varjus, iseenda ja lähema ringi rõõmuks. Värskendavalt mõjus tema nii vanade kui ka uute teoste jõudmine näitustele uue sajandi alguses.“Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sinised lilled vaasis, Ulve

Ulve Särev (1926–2017) Sinised lilled vaasis 1991 Õli, lõuend Ulve Särev alustas 1947. aastal kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, tema õpetajateks olid Johannes Võerahansu, Rudolf Sepp ja Ants Viidalepp. Lõpetas 1953. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi koos Leili Muuga ja Luulik Kokamäega. Töötas Arsi dekooriateljees kunstnikuna ning esines näitustel vaid eksliibriseloominguga. Kunstikriitik Enn Lillemets on kirjutanud: „Järelpallaslase Ulve Särevi vabalooming jätkus varjus, iseenda ja lähema ringi rõõmuks. Värskendavalt mõjus tema nii vanade kui ka uute teoste jõudmine näitustele uue sajandi alguses.“

Sinised lilled vaasis, Ulve Särev E-kunstisalongis

Särev Ulve
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük