Sügis täitis E-Kunstisalongi E-kunstisalongi saab praegu iga soovija tasuta sisse astuda ja uurida kas või mõne sentimeetri kauguselt igasuguste kunstiteoste hulgas neidki, mis on pandud enampakkumisele. Kuid oksjonipäeval, 7. novembril on sissepääs piirangutega: tuleb maksta 50 eurot, mis tagab osaluse kahele ja näitusekataloogi. Koroonaohu tõttu peab juba varem tulekusoovist teada andma. Salongi eesruumi seinal hakkab kõigepealt silma suur merepilt, mille on aastal 1954 maalinud Richard Uutmaa. Alghind on 21 700 eurot, kallimat sellest praegusel oksjoninäitusel ei ole. Samal seinal on väljapaneku vanim teos. Arnold Peeter Vihvelin maalis «Metsa­oja» aastal 1928. Sama kunstniku kaks suurt teost – «Kristus Ketsemani aias» ja «Kolgata» – on silma all olnud aastakümneid neil, kes käivad Tartu Peetri kirikus. Need on maalitud aastal 1921 altari külgtiibu silmas pidades ning pärast altariruumi remonti pandi need välja pingiridade kõrvale, üks ühte ja teine teise seina. Arnold Peeter Vihvelini «Metsaoja» kujutab sügisest loodust. Galerist Kaari Koch juhtis tähelepanu asjaolule, et seekordsele oksjoninäitusele on toodud mitmeid teoseid, millel on jäädvustatud sügismeeleolusid ja -vaateid. Selline on isegi klaasikunstnik Ivo Lille töö «Sügisvalgus» aastast 2011. Skulptuuride valikus on ka Anton Starkopfi «Istuv naisfiguur» ja Aleksander Kaasiku «Konstantin Pätsi büst». Sügisene meeleolu Siduv teema sügisoksjoni valikus on viljakoristus. Näiteks kunstnik Lembit Saarts on esindatud kolme selleteemalise tööga: «Lõikuspidu», «Rukkipõllul» ja «Triptühhoni kavand». Viimase vasakpoolsel osal on meeskülvaja ja parempoolsel osal viljavihuga naine. Ida Anton-Agu ühe maali allkiri on «Rukkiväli», Lui Lätt on aga pannud oma maalile nimeks «Rukkipõld». Vabbe ja Sooster Tallinna näitustemajas Kumu on praegu väljas Ado Vabbe loomingu suur ülevaatenäitus. E-kunstisalongi oksjonitööde väljapanekus on sama kunstniku pliiatsijoonistus «Figuurid» ja maal «Unistav tudengineiu». Hiljuti esilinastus dokumentaalfilm Ülo Soosterist. Praegusel oksjoninäitusel on tema pliiatsijoonistus «Istuv naisakt», mis pärineb kunstnik Lembit Saartsi kogust. E-kunstisalongi 46. oksjon toimub 7. novembril. Osaleda on võimalik ka telefonitsi ja kirjaliku eelpakkumisega. Sügis täitis E-Kunstisalongi
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Sügis täitis E-Kunstisalongi

Raimu Hanson, Tartu Postimees 3. nov. 2020

E-kunstisalongi saab praegu iga soovija tasuta sisse astuda ja uurida kas või mõne sentimeetri kauguselt igasuguste kunstiteoste hulgas neidki, mis on pandud enampakkumisele. Kuid oksjonipäeval, 7. novembril on sissepääs piirangutega: tuleb maksta 50 eurot, mis tagab osaluse kahele ja näitusekataloogi. Koroonaohu tõttu peab juba varem tulekusoovist teada andma.

Salongi eesruumi seinal hakkab kõigepealt silma suur merepilt, mille on aastal 1954 maalinud Richard Uutmaa. Alghind on 21 700 eurot, kallimat sellest praegusel oksjoninäitusel ei ole.

Samal seinal on väljapaneku vanim teos. Arnold Peeter Vihvelin maalis «Metsa­oja» aastal 1928. Sama kunstniku kaks suurt teost – «Kristus Ketsemani aias» ja «Kolgata» – on silma all olnud aastakümneid neil, kes käivad Tartu Peetri kirikus. Need on maalitud aastal 1921 altari külgtiibu silmas pidades ning pärast altariruumi remonti pandi need välja pingiridade kõrvale, üks ühte ja teine teise seina.

Arnold Peeter Vihvelini «Metsaoja» kujutab sügisest loodust. Galerist Kaari Koch juhtis tähelepanu asjaolule, et seekordsele oksjoninäitusele on toodud mitmeid teoseid, millel on jäädvustatud sügismeeleolusid ja -vaateid. Selline on isegi klaasikunstnik Ivo Lille töö «Sügisvalgus» aastast 2011. Skulptuuride valikus on ka Anton Starkopfi «Istuv naisfiguur» ja Aleksander Kaasiku «Konstantin Pätsi büst».

Sügisene meeleolu

Siduv teema sügisoksjoni valikus on viljakoristus. Näiteks kunstnik Lembit Saarts on esindatud kolme selleteemalise tööga: «Lõikuspidu», «Rukkipõllul» ja «Triptühhoni kavand». Viimase vasakpoolsel osal on meeskülvaja ja parempoolsel osal viljavihuga naine.
Ida Anton-Agu ühe maali allkiri on «Rukkiväli», Lui Lätt on aga pannud oma maalile nimeks «Rukkipõld».

Vabbe ja Sooster

Tallinna näitustemajas Kumu on praegu väljas Ado Vabbe loomingu suur ülevaatenäitus. E-kunstisalongi oksjonitööde väljapanekus on sama kunstniku pliiatsijoonistus «Figuurid» ja maal «Unistav tudengineiu».

Hiljuti esilinastus dokumentaalfilm Ülo Soosterist. Praegusel oksjoninäitusel on tema pliiatsijoonistus «Istuv naisakt», mis pärineb kunstnik Lembit Saartsi kogust.

E-kunstisalongi 46. oksjon toimub 7. novembril. Osaleda on võimalik ka telefonitsi ja kirjaliku eelpakkumisega.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügis täitis E-Kunstisalongi

E-kunstisalongi saab praegu iga soovija tasuta sisse astuda ja uurida kas või mõne sentimeetri kauguselt igasuguste kunstiteoste hulgas neidki, mis on pandud enampakkumisele. Kuid oksjonipäeval, 7. novembril on sissepääs piirangutega: tuleb maksta 50 eurot, mis tagab osaluse kahele ja näitusekataloogi. Koroonaohu tõttu peab juba varem tulekusoovist teada andma.Salongi eesruumi seinal hakkab kõigepealt silma suur merepilt, mille on aastal 1954 maalinud Richard Uutmaa. Alghind on 21 700 eurot, kallimat sellest praegusel oksjoninäitusel ei ole.Samal seinal on väljapaneku vanim teos. Arnold Peeter Vihvelin maalis «Metsa­oja» aastal 1928. Sama kunstniku kaks suurt teost – «Kristus Ketsemani aias» ja «Kolgata» – on silma all olnud aastakümneid neil, kes käivad Tartu Peetri kirikus. Need on maalitud aastal 1921 altari külgtiibu silmas pidades ning pärast altariruumi remonti pandi need välja pingiridade kõrvale, üks ühte ja teine teise seina.Arnold Peeter Vihvelini «Metsaoja» kujutab sügisest loodust. Galerist Kaari Koch juhtis tähelepanu asjaolule, et seekordsele oksjoninäitusele on toodud mitmeid teoseid, millel on jäädvustatud sügismeeleolusid ja -vaateid. Selline on isegi klaasikunstnik Ivo Lille töö «Sügisvalgus» aastast 2011. Skulptuuride valikus on ka Anton Starkopfi «Istuv naisfiguur» ja Aleksander Kaasiku «Konstantin Pätsi büst».Sügisene meeleoluSiduv teema sügisoksjoni valikus on viljakoristus. Näiteks kunstnik Lembit Saarts on esindatud kolme selleteemalise tööga: «Lõikuspidu», «Rukkipõllul» ja «Triptühhoni kavand». Viimase vasakpoolsel osal on meeskülvaja ja parempoolsel osal viljavihuga naine.Ida Anton-Agu ühe maali allkiri on «Rukkiväli», Lui Lätt on aga pannud oma maalile nimeks «Rukkipõld».Vabbe ja SoosterTallinna näitustemajas Kumu on praegu väljas Ado Vabbe loomingu suur ülevaatenäitus. E-kunstisalongi oksjonitööde väljapanekus on sama kunstniku pliiatsijoonistus «Figuurid» ja maal «Unistav tudengineiu».Hiljuti esilinastus dokumentaalfilm Ülo Soosterist. Praegusel oksjoninäitusel on tema pliiatsijoonistus «Istuv naisakt», mis pärineb kunstnik Lembit Saartsi kogust.E-kunstisalongi 46. oksjon toimub 7. novembril. Osaleda on võimalik ka telefonitsi ja kirjaliku eelpakkumisega.

Sügis täitis E-Kunstisalongi

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük