Tallinna Rocca Al Mare Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst. 05 Tallinna Rocca Al Mare galeriis on alates 08. 08 avatud dekoratiivkunsti näitus.
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Tallinna Rocca Al Mare galeriis on alates 08.08 avatud dekoratiivkunsti näitus.

Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst.

Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst.

Originaalsete lõuendile maalitud akrüülmaalide seast leiab sobiva teema ja koloriidiga pilte nii laste- kui magamistuppa ja mujalegi. Tartus tegutsevate kunstnike Kadi Kiho, Merike Läte, Tuuli Kotka, Vivian Vaheri ja Sille Seeri maalidel on nii realistlikke kui abstraktseid vaateid, samuti natüürmorte. Esitletud maalid on eelkõige sisekujunduselemendid, mitte investeerimisobjektid.
Kunstiteadlane Enriko Talvistu on iseloomustanud dekoratiivkunsti nii: href="http://www.postimees.ee/260505/tartu_postimees/kultuur/166743.php">http://www.postimees.ee/260505/tartu_postimees/kultuur/166743.php


Näitus jääb avatuks kuni 21.08.05.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinna Rocca Al Mare

Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst Originaalsete lõuendile maalitud akrüülmaalide seast leiab sobiva teema ja koloriidiga pilte nii laste- kui magamistuppa ja mujalegi Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst.

Tallinna Rocca Al Mare galeriis on alates 08. 08 avatud dekoratiivkunsti näitus.

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük