Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse Tartu kunstnikud korraldavad 11. augustil maalimise päeva, kui minnakse külla Pärnusse ning tehakse tööd linnatänavail. Postimees Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse

Tartu kunstnikud korraldavad 11. augustil maalimise päeva, kui minnakse külla Pärnusse ning tehakse tööd linnatänavail.

E-Kunstisalong on korraldanud mitmeid Tartu maalimise päevi. Nende vastu on kunstnikud näidanud üles elavat huvi ning üritustega alati kaasa tulnud. Nii juhtuski, et Tartu jäi galeriile kitsaks ning oma pilgud suunati suvise Pärnu ning kunstilembese Haapsalu poole. Pärnuga on galerii varemgi koostööd teinud - Ammende Villas on korraldatud mitmeid näitusi ning kaks edukat kunstioksjonit.

Üritus annab suurepärase võimaluse kohtuda kahe linna kunstnikel ning samas lähendada neid kunstipublikule. Kunstnikud tänavapildis elavdavad nii kunstielu kui ka annavad linnapildile omamoodi hõngu. E-Kunstisalong peab oluliseks kunstniku ja galerii omavahelist koostööd ning suhtlemist, mida ühised ettevõtmised veelgi tugevdavad ja mis eelkõige soodustab kunstielu edendamist.

Tartu külalised kutsuvad osalema ka Pärnu kunstnikke. Kogunetakse laupäeval, 11. augustil, kell 12.30 Pärnu Mudaravila ees (Ranna pst. 1). Kaasa võtta oma kunstitarbed.

Pärnu maalimise päeval sündinud kunstitöödest seatakse hiljem üles näitus. Tööde lõpetamiseks antakse kunstnikele aega üks kuu.

E-Kunstisalong tähistas tänavu oma 10. sünnipäeva. Selle aja jooksul on E-Kunstisalong jäänud ainsaks Eesti galeriiks, mis tegutseb edukalt lausa kahes Eesti linnas - Tartus ning Tallinnas. E-Kunstisalong on ainuke väljaspool pealinna tegutsev galerii, mis korraldab korrapäraselt kunstioksjoneid. Samuti on selle galerii omapäraks, et ta tegutseb just kaubanduskeskustes.

Kuna kunstnikepoolne huvi asja vastu on üllatavalt suur, plaanib E-Kunstisalong juba sel sügisel samalaadset üritust ka Haapsalus.

Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse

E-Kunstisalong on korraldanud mitmeid Tartu maalimise päevi Nende vastu on kunstnikud näidanud üles elavat huvi ning üritustega alati kaasa tulnud Tartu kunstnikud korraldavad 11. augustil maalimise päeva, kui minnakse külla Pärnusse ning tehakse tööd linnatänavail.

Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük