Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse Tartu kunstnikud korraldavad 11. augustil maalimise päeva, kui minnakse külla Pärnusse ning tehakse tööd linnatänavail. Postimees Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse

Tartu kunstnikud korraldavad 11. augustil maalimise päeva, kui minnakse külla Pärnusse ning tehakse tööd linnatänavail.

E-Kunstisalong on korraldanud mitmeid Tartu maalimise päevi. Nende vastu on kunstnikud näidanud üles elavat huvi ning üritustega alati kaasa tulnud. Nii juhtuski, et Tartu jäi galeriile kitsaks ning oma pilgud suunati suvise Pärnu ning kunstilembese Haapsalu poole. Pärnuga on galerii varemgi koostööd teinud - Ammende Villas on korraldatud mitmeid näitusi ning kaks edukat kunstioksjonit.

Üritus annab suurepärase võimaluse kohtuda kahe linna kunstnikel ning samas lähendada neid kunstipublikule. Kunstnikud tänavapildis elavdavad nii kunstielu kui ka annavad linnapildile omamoodi hõngu. E-Kunstisalong peab oluliseks kunstniku ja galerii omavahelist koostööd ning suhtlemist, mida ühised ettevõtmised veelgi tugevdavad ja mis eelkõige soodustab kunstielu edendamist.

Tartu külalised kutsuvad osalema ka Pärnu kunstnikke. Kogunetakse laupäeval, 11. augustil, kell 12.30 Pärnu Mudaravila ees (Ranna pst. 1). Kaasa võtta oma kunstitarbed.

Pärnu maalimise päeval sündinud kunstitöödest seatakse hiljem üles näitus. Tööde lõpetamiseks antakse kunstnikele aega üks kuu.

E-Kunstisalong tähistas tänavu oma 10. sünnipäeva. Selle aja jooksul on E-Kunstisalong jäänud ainsaks Eesti galeriiks, mis tegutseb edukalt lausa kahes Eesti linnas - Tartus ning Tallinnas. E-Kunstisalong on ainuke väljaspool pealinna tegutsev galerii, mis korraldab korrapäraselt kunstioksjoneid. Samuti on selle galerii omapäraks, et ta tegutseb just kaubanduskeskustes.

Kuna kunstnikepoolne huvi asja vastu on üllatavalt suur, plaanib E-Kunstisalong juba sel sügisel samalaadset üritust ka Haapsalus.

Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse

E-Kunstisalong on korraldanud mitmeid Tartu maalimise päevi Nende vastu on kunstnikud näidanud üles elavat huvi ning üritustega alati kaasa tulnud Tartu kunstnikud korraldavad 11. augustil maalimise päeva, kui minnakse külla Pärnusse ning tehakse tööd linnatänavail.

Tartu kunstnikud lähevad Pärnusse

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük