Osvald Timmas - teosed Elas aastatel 1913-2005. Väliseesti kunstnik. Õppis Tallinnas Eesti Tarbijateühistute Keskühistu Ühistegevusliidu koolis ning Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas. Timmase vesi-, õli- ja akrüülvärvidega maalides näeb peent, detailset tööd ja mõjuvaid värve. Kunstnik maalis ka nägemuslikke, sürrealistlikke teoseid, samuti geomeetrilise vormiga abstraktseid maale. 2023 Osvald Timmas - teosed E-kunstisalongis
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Osvald Timmas (1913-2005)

Elas aastatel 1913-2005. Väliseesti kunstnik. Õppis Tallinnas Eesti Tarbijateühistute Keskühistu Ühistegevusliidu koolis ning Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas. Timmase vesi-, õli- ja akrüülvärvidega maalides näeb peent, detailset tööd ja mõjuvaid värve. Kunstnik maalis ka nägemuslikke, sürrealistlikke teoseid, samuti geomeetrilise vormiga abstraktseid maale.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Osvald Timmas - teosed

Teosed oksjonitel Osvald Timmas 57 Metsatalu 1956 Elas aastatel 1913-2005. Väliseesti kunstnik. Õppis Tallinnas Eesti Tarbijateühistute Keskühistu Ühistegevusliidu koolis ning Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas. Timmase vesi-, õli- ja akrüülvärvidega maalides näeb peent, detailset tööd ja mõjuvaid värve. Kunstnik maalis ka nägemuslikke, sürrealistlikke teoseid, samuti geomeetrilise vormiga abstraktseid maale.

Osvald Timmas - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük