Külli Trummal - teosed Sündinud Võrus. Esimene kunstiõpetaja oli Albert Anni. Lõpetanud Tartu Ülikooli filoloogiateaduskonna, õppimise ajal osalenud kunstikabineti töös, õpetajaks Kaljo Põllu ja Andrus Kasemaa. Maalistuudiumi läbinud Konrad Mägi Ateljees Heldur Viirese käe all aastatel 2004-2012, kaasjuhendajaks Lembit Saarts. Läbinud Tartu Ülikooli maaliosakonnas portree- ja joonistus-, ning vabaõhumaali kursused. Näitustel esinenud aastast 2008. Tartu Kunstnike Liidu liige. Külli Trummal - teosed E-kunstisalongis
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Külli Trummal ()

Sündinud Võrus. Esimene kunstiõpetaja oli Albert Anni. Lõpetanud Tartu Ülikooli filoloogiateaduskonna, õppimise ajal osalenud kunstikabineti töös, õpetajaks Kaljo Põllu ja Andrus Kasemaa. Maalistuudiumi läbinud Konrad Mägi Ateljees Heldur Viirese käe all aastatel 2004-2012, kaasjuhendajaks Lembit Saarts. Läbinud Tartu Ülikooli maaliosakonnas portree- ja joonistus-, ning vabaõhumaali kursused. Näitustel esinenud aastast 2008. Tartu Kunstnike Liidu liige.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Külli Trummal - teosed

Sündinud Võrus. Esimene kunstiõpetaja oli Albert Anni. Lõpetanud Tartu Ülikooli filoloogiateaduskonna, õppimise ajal osalenud kunstikabineti töös, õpetajaks Kaljo Põllu ja Andrus Kasemaa. Maalistuudiumi läbinud Konrad Mägi Ateljees Heldur Viirese käe all aastatel 2004-2012, kaasjuhendajaks Lembit Saarts. Läbinud Tartu Ülikooli maaliosakonnas portree- ja joonistus-, ning vabaõhumaali kursused. Näitustel esinenud aastast 2008. Tartu Kunstnike Liidu liige.

Külli Trummal - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük