Välja ilmus väga haruldane E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18. tegevusaastat. Salongi juhataja Daisi Kahur (vasakul) ja omanik Tiia Ka­relson esitlesid sel puhul kutsutud külalistele. . » Välja ilmus väga haruldane maal
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Välja ilmus väga haruldane maal

Raimu Hanson, Tartu Postimees 28. jaan. 2014

E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18. tegevusaastat. Salongi juhataja Daisi Kahur (vasakul) ja omanik Tiia Ka­relson esitlesid sel puhul kutsutud külalistele..

E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18. tegevusaastat. Salongi juhataja Daisi Kahur (vasakul) ja omanik Tiia Ka­relson esitlesid sel puhul kutsutud külalistele Johann Köleri maali. Selle asukoht oli kunstiajaloolastele aastakümneid teadmata ning teose väljailmumist peab Karelson suureks imeks. Eesti kunstioksjonitel on praeguseks teadaolevalt seni vaid üks Köleri maal müüki läinud. Aastapäevanäitusesse on galerist Airi-Kairi Kaasik kureerinud värskeid maale ja joonistusi.

«Maalikunst ja joonistus on oluline eeskätt seepärast, et meil on siin Tartus muutlik kunstikliima,» ütles ta. «Traditsioonilised kunstiliigid on kaotamas oma enesestmõistetavat tähendust, neid seatakse kohati kahtluse alla. See näitus on väga hea näide selle kohta, et nii maalikunst kui ka joonistus ei ole välja surnud ega ennast ammendanud, vaid et on võimalik aina uusi ideid realiseerida erinevates värvides, vormides ja kompositsioonides.»

Aastapäevanäitusel saab vaadata töid 34 kunstnikult. Aasta 2014 on valmimisajaks oma maalile märkinud näiteks Kiwa, Inge Kudisiim, Marika Naadel, Piibe Arrak ja Enno Allik. Viimase värskeim töö on «Tartu Vaksali tänav», mis jäädvustab nii vaksali kui ka raudtee veetorni.

Lõppenud tegevusaastast tõstis Tiia Karelson esile väga tulemuslikke oksjoneid. «Meie oksjonid troonivad Eestis,» ütles ta. «Meie müügiprotsent on kõige parem, viimaselgi müüsime 80 protsenti oksjonile pandud töödest.»Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Välja ilmus väga haruldane

E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18 tegevusaastat E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18. tegevusaastat. Salongi juhataja Daisi Kahur (vasakul) ja omanik Tiia Ka­relson esitlesid sel puhul kutsutud külalistele..

Välja ilmus väga haruldane maal

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük