Välja ilmus väga haruldane E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18. tegevusaastat. Salongi juhataja Daisi Kahur (vasakul) ja omanik Tiia Ka­relson esitlesid sel puhul kutsutud külalistele. . » Välja ilmus väga haruldane maal
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Välja ilmus väga haruldane maal

Raimu Hanson, Tartu Postimees 28. jaan. 2014

E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18. tegevusaastat. Salongi juhataja Daisi Kahur (vasakul) ja omanik Tiia Ka­relson esitlesid sel puhul kutsutud külalistele..

E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18. tegevusaastat. Salongi juhataja Daisi Kahur (vasakul) ja omanik Tiia Ka­relson esitlesid sel puhul kutsutud külalistele Johann Köleri maali. Selle asukoht oli kunstiajaloolastele aastakümneid teadmata ning teose väljailmumist peab Karelson suureks imeks. Eesti kunstioksjonitel on praeguseks teadaolevalt seni vaid üks Köleri maal müüki läinud. Aastapäevanäitusesse on galerist Airi-Kairi Kaasik kureerinud värskeid maale ja joonistusi.

«Maalikunst ja joonistus on oluline eeskätt seepärast, et meil on siin Tartus muutlik kunstikliima,» ütles ta. «Traditsioonilised kunstiliigid on kaotamas oma enesestmõistetavat tähendust, neid seatakse kohati kahtluse alla. See näitus on väga hea näide selle kohta, et nii maalikunst kui ka joonistus ei ole välja surnud ega ennast ammendanud, vaid et on võimalik aina uusi ideid realiseerida erinevates värvides, vormides ja kompositsioonides.»

Aastapäevanäitusel saab vaadata töid 34 kunstnikult. Aasta 2014 on valmimisajaks oma maalile märkinud näiteks Kiwa, Inge Kudisiim, Marika Naadel, Piibe Arrak ja Enno Allik. Viimase värskeim töö on «Tartu Vaksali tänav», mis jäädvustab nii vaksali kui ka raudtee veetorni.

Lõppenud tegevusaastast tõstis Tiia Karelson esile väga tulemuslikke oksjoneid. «Meie oksjonid troonivad Eestis,» ütles ta. «Meie müügiprotsent on kõige parem, viimaselgi müüsime 80 protsenti oksjonile pandud töödest.»Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Välja ilmus väga haruldane

E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18 tegevusaastat E-Kunstisalong alustas eile näituse avamisega oma 18. tegevusaastat. Salongi juhataja Daisi Kahur (vasakul) ja omanik Tiia Ka­relson esitlesid sel puhul kutsutud külalistele..

Välja ilmus väga haruldane maal

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük