Vana tuulik Hiiumaal, Mati Vaitmaa osales aktiivselt kultuurielus, võttis osa Tallinna ja Tartu ülevaatenäitustest ning avaldas luuletekste Vana tuulik Hiiumaal, Mati Vaitmaa E-kunstisalongis Vaitmaa Mati
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vana tuulik Hiiumaal, Mati Vaitmaa E-kunstisalongis
Mati Vaitmaa (1941–2021)

Vana tuulik Hiiumaal

1984. Ofort, paber. Ava 40,5x33. Signatuuriga.
Hind: € 430 raamitud
Soovin broneerida


Mati Vaitmaa (1941–2021)
Mati Vaitmaa omandas kunstihariduse Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1971. aastal. Täiendanud end Tallinna Riikliku Kunstiinstituudi graafikakursustel ja Tartu Ülikooli Kunstikabineti joonistusstuudios Andrus Kasemaa juhendamisel. Töötas 1970. aastatel ERKI graafika kateedri litograafiameistri ja Viimsi lastekunstikooli õpetajana. Naasis 1979. aastal Tartusse, töötas Tartu Kunstnike Maja graafikaateljee juhataja ning Tartu Kunstikooli õpetajana. Vaitmaa osales aktiivselt kultuurielus, võttis osa Tallinna ja Tartu ülevaatenäitustest ning avaldas luuletekste.
Vana tuulik Hiiumaal, Mati Vaitmaa E-kunstisalongis


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vana tuulik Hiiumaal, Mati

Mati Vaitmaa (1941–2021) Vana tuulik Hiiumaal 1984 Ofort, paber

Vana tuulik Hiiumaal, Mati Vaitmaa E-kunstisalongis

Vaitmaa Mati
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük