Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis Aime Kaev on loonud figuraalkompositsiooni talutoas töötavatest naistest, kes kõik esindavad eri põlvkondi ja kannavad seeläbi sümboolselt edasi mõtet järjepidevusest ning traditsioonide edasikandumisest. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on pidanud maali sarnaseks Efraim Allsalu teosega "Teomehe pere lõunalauas" (Eesti Kunstimuuseumi kogus) nii meelolu kui ka koloriidi poolest. 2007 Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis Kaev Aime
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis

Villakraasijad

1950-1960ndad Õli, löuend. 81 x 110.Signatuuriga.
Alghind: € €950, lõpphind: € 2 250
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Aime Kaev on loonud figuraalkompositsiooni talutoas töötavatest naistest, kes kõik esindavad eri põlvkondi ja kannavad seeläbi sümboolselt edasi mõtet järjepidevusest ning traditsioonide edasikandumisest. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on pidanud maali sarnaseks Efraim Allsalu teosega "Teomehe pere lõunalauas" (Eesti Kunstimuuseumi kogus) nii meelolu kui ka koloriidi poolest.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis

Aime Kaev Villakraasijad 1950-1960ndad Õli, löuend 81 x 110 Aime Kaev on loonud figuraalkompositsiooni talutoas töötavatest naistest, kes kõik esindavad eri põlvkondi ja kannavad seeläbi sümboolselt edasi mõtet järjepidevusest ning traditsioonide edasikandumisest. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on pidanud maali sarnaseks Efraim Allsalu teosega "Teomehe pere lõunalauas" (Eesti Kunstimuuseumi kogus) nii meelolu kui ka koloriidi poolest.

Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis

Kaev Aime
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük