Maara Vint - teosed Maara Vint sündis 1955. aastal. Kunstnike Tõnis ja Toomas Vindi õde Maara Vint on kunstis iseõppija. Töötas aastatel 1973–1975 Ajaloomuuseumis ja vahemikus 1975–1978 Tallinna Riiklikus Keskarhiivis, seejärel pühendus vabakunstile. Kunstiteadlane Mari Sobolev on Maara Vindi saladuslikest teostest kirjutanud: “Tegevus toimub Vindi loomingule omases paradiisikeskkonnas. Tegemist on ideaalolukordadega, millest on kosutav unistada. Kahtlemata on see igavese nooruse, ehk isegi igavese lapsepõlve maa. ” Kunstikriitik Vappu Vabar on lisanud: „Maara Vindi teosed on isikupärased ja fantaasiarikkad, iga detail on huvitav ja kordumatu. “ E-Kunstisalongi XLVIII oksjon Maara Vint - teosed E-kunstisalongis
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Maara Vint ()

Maara Vint sündis 1955.aastal. Kunstnike Tõnis ja Toomas Vindi õde Maara Vint on kunstis iseõppija. Töötas aastatel 1973–1975 Ajaloomuuseumis ja vahemikus 1975–1978 Tallinna Riiklikus Keskarhiivis, seejärel pühendus vabakunstile. Kunstiteadlane Mari Sobolev on Maara Vindi saladuslikest teostest kirjutanud: “Tegevus toimub Vindi loomingule omases paradiisikeskkonnas. Tegemist on ideaalolukordadega, millest on kosutav unistada. Kahtlemata on see igavese nooruse, ehk isegi igavese lapsepõlve maa.” Kunstikriitik Vappu Vabar on lisanud: „Maara Vindi teosed on isikupärased ja fantaasiarikkad, iga detail on huvitav ja kordumatu.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maara Vint - teosed

Maara Vint Ingel roosiga 2022 Siiditrükk, paber Maara Vint sündis 1955.aastal. Kunstnike Tõnis ja Toomas Vindi õde Maara Vint on kunstis iseõppija. Töötas aastatel 1973–1975 Ajaloomuuseumis ja vahemikus 1975–1978 Tallinna Riiklikus Keskarhiivis, seejärel pühendus vabakunstile. Kunstiteadlane Mari Sobolev on Maara Vindi saladuslikest teostest kirjutanud: “Tegevus toimub Vindi loomingule omases paradiisikeskkonnas. Tegemist on ideaalolukordadega, millest on kosutav unistada. Kahtlemata on see igavese nooruse, ehk isegi igavese lapsepõlve maa.” Kunstikriitik Vappu Vabar on lisanud: „Maara Vindi teosed on isikupärased ja fantaasiarikkad, iga detail on huvitav ja kordumatu.“

Maara Vint - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük