Pille Tammela näitus ''Teekond Alates 1. detsembrist saab E-Kunstisalongis vaadata kunstnik Pille Tammela uut muinasjutulist maalinäitust “Teekond metsa ja mereni”. Pille Tammela sündis 1971. aastal. Alustas kunstiõpinguid Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1991. aastal. 1998. aastal lõpetas Tartu Ülikooli filosoofia teaduskonna maalikunsti erialal. Lisaks on õppinud aasta Põhja-Norras Heimly rahvaülikoolis ning aasta Põhjamaade Kunstikursusel, mis toimus Norras, Rootsis ning Ahvenamaal. Tartu Kunstnike Liidu liige aastast 2006. Eesti Kujundusgraafikute Liidu liige aastast 2020. Norras elades inspireeris Tammelat sealne kultuur ning kunstnikule väga omaseks kujunenud trollide temaatika sai seal alguse. Jutuajamisel Tammelaga kiirgab kunstnikust soojust ning emalikku hoolivust oma maalitud trollirahva suunas. Aastatega on kunstnik loonud reaalsusest eemal oleva maailma, mis on universaalne ning ei tunne riigipiire. Näiteks on Pille Tammela osalenud näitustel ning korraldanud isikunäitusi Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Ahvenamaal, Austrias, Lätis ning Leedus. Samuti leidub kunstniku illustratsioone kümnetes raamatutes. Aastatega on Tammela sõnul trollirahvas muutunud kodusemaks, rohkem eesti kultuuri sobituvaks, olles siiski truu Norra kultuuripärandile. Samuti on hakanud kunstnik kahtlema, kas “troll” on õige nimetus tema maalide peategelastele. Pille Tammela on oma raamatu “Viiskümmend valitud vaadet” tutvustuses kirjutanud: “Legendi järgi on trollid neljasõrmelised ja neljavarbalised, suurte kõrvade ja ninadega tegelased, hõredavõitu hammaste ja rumalavõitu olemisega. Olen neid omatahtsi veidi koolutanud, ikka omasemaks ja kodusemaks”. Kunstnik lisas, et tema silmis on trollid võtnud rohkem inimese kuju kui varasemas loomingus. Siiski on Tammela uus näitus kui sild, mis viib ära külmast ning pimedast talveajast maagilisse hõbehalli muinasjutumaale. “Teekond metsa ja mereni” koosneb uutest peamiselt sellel aastal näituse jaoks valminud töödest. Valikus on 14 erimõõtmelist tööd, sealhulgas roosas koloriidis õrn ning soojemat ilma igatsema panev “Kevadhommik mandlisalus” ja kuninglikult mõjuv hõbedase kumaga suuremõõtmeline “Patsipunumisepäev”. Teostega on võimalik tutvuda E-Kunstisalongis (Tehase 16) ja galerii kodulehel. Näitus jääb avatuks 12. detsembrini. Näitus on lõppenud, kuna teosed osteti ära ühe päevaga. Vabandame. Hind: € 688 Müüdud Pille Tammela näitus ''Teekond metsa ja mereni''
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Pille Tammela näitus ''Teekond metsa ja mereni''

01.12.2021 Tartu galerii

Alates 1. detsembrist saab E-Kunstisalongis vaadata kunstnik Pille Tammela uut muinasjutulist maalinäitust “Teekond metsa ja mereni”.
Pille Tammela sündis 1971. aastal. Alustas kunstiõpinguid Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1991. aastal. 1998. aastal lõpetas Tartu Ülikooli filosoofia teaduskonna maalikunsti erialal. Lisaks on õppinud aasta Põhja-Norras Heimly rahvaülikoolis ning aasta Põhjamaade Kunstikursusel, mis toimus Norras, Rootsis ning Ahvenamaal. Tartu Kunstnike Liidu liige aastast 2006. Eesti Kujundusgraafikute Liidu liige aastast 2020.

Norras elades inspireeris Tammelat sealne kultuur ning kunstnikule väga omaseks kujunenud trollide temaatika sai seal alguse. Jutuajamisel Tammelaga kiirgab kunstnikust soojust ning emalikku hoolivust oma maalitud trollirahva suunas. Aastatega on kunstnik loonud reaalsusest eemal oleva maailma, mis on universaalne ning ei tunne riigipiire. Näiteks on Pille Tammela osalenud näitustel ning korraldanud isikunäitusi Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Ahvenamaal, Austrias, Lätis ning Leedus. Samuti leidub kunstniku illustratsioone kümnetes raamatutes.

Aastatega on Tammela sõnul trollirahvas muutunud kodusemaks, rohkem eesti kultuuri sobituvaks, olles siiski truu Norra kultuuripärandile. Samuti on hakanud kunstnik kahtlema, kas “troll” on õige nimetus tema maalide peategelastele. Pille Tammela on oma raamatu “Viiskümmend valitud vaadet” tutvustuses kirjutanud: “Legendi järgi on trollid neljasõrmelised ja neljavarbalised, suurte kõrvade ja ninadega tegelased, hõredavõitu hammaste ja rumalavõitu olemisega. Olen neid omatahtsi veidi koolutanud, ikka omasemaks ja kodusemaks”. Kunstnik lisas, et tema silmis on trollid võtnud rohkem inimese kuju kui varasemas loomingus. Siiski on Tammela uus näitus kui sild, mis viib ära külmast ning pimedast talveajast maagilisse hõbehalli muinasjutumaale.

“Teekond metsa ja mereni” koosneb uutest peamiselt sellel aastal näituse jaoks valminud töödest. Valikus on 14 erimõõtmelist tööd, sealhulgas roosas koloriidis õrn ning soojemat ilma igatsema panev “Kevadhommik mandlisalus” ja kuninglikult mõjuv hõbedase kumaga suuremõõtmeline “Patsipunumisepäev”.
Teostega on võimalik tutvuda E-Kunstisalongis (Tehase 16) ja galerii kodulehel. Näitus jääb avatuks 12.detsembrini.
Näitus on lõppenud, kuna teosed osteti ära ühe päevaga. Vabandame.

Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pille Tammela näitus ''Teekond

Pille Tammela Üksik troll naudib langevat udu 2021 Õli, lõuend Alates 1. detsembrist saab E-Kunstisalongis vaadata kunstnik Pille Tammela uut muinasjutulist maalinäitust “Teekond metsa ja mereni”. Pille Tammela sündis 1971. aastal. Alustas kunstiõpinguid Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1991. aastal. 1998. aastal lõpetas Tartu Ülikooli filosoofia teaduskonna maalikunsti erialal. Lisaks on õppinud aasta Põhja-Norras Heimly rahvaülikoolis ning aasta Põhjamaade Kunstikursusel, mis toimus Norras, Rootsis ning Ahvenamaal. Tartu Kunstnike Liidu liige aastast 2006. Eesti Kujundusgraafikute Liidu liige aastast 2020.Norras elades inspireeris Tammelat sealne kultuur ning kunstnikule väga omaseks kujunenud trollide temaatika sai seal alguse. Jutuajamisel Tammelaga kiirgab kunstnikust soojust ning emalikku hoolivust oma maalitud trollirahva suunas. Aastatega on kunstnik loonud reaalsusest eemal oleva maailma, mis on universaalne ning ei tunne riigipiire. Näiteks on Pille Tammela osalenud näitustel ning korraldanud isikunäitusi Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Ahvenamaal, Austrias, Lätis ning Leedus. Samuti leidub kunstniku illustratsioone kümnetes raamatutes. Aastatega on Tammela sõnul trollirahvas muutunud kodusemaks, rohkem eesti kultuuri sobituvaks, olles siiski truu Norra kultuuripärandile. Samuti on hakanud kunstnik kahtlema, kas “troll” on õige nimetus tema maalide peategelastele. Pille Tammela on oma raamatu “Viiskümmend valitud vaadet” tutvustuses kirjutanud: “Legendi järgi on trollid neljasõrmelised ja neljavarbalised, suurte kõrvade ja ninadega tegelased, hõredavõitu hammaste ja rumalavõitu olemisega. Olen neid omatahtsi veidi koolutanud, ikka omasemaks ja kodusemaks”. Kunstnik lisas, et tema silmis on trollid võtnud rohkem inimese kuju kui varasemas loomingus. Siiski on Tammela uus näitus kui sild, mis viib ära külmast ning pimedast talveajast maagilisse hõbehalli muinasjutumaale.“Teekond metsa ja mereni” koosneb uutest peamiselt sellel aastal näituse jaoks valminud töödest. Valikus on 14 erimõõtmelist tööd, sealhulgas roosas koloriidis õrn ning soojemat ilma igatsema panev “Kevadhommik mandlisalus” ja kuninglikult mõjuv hõbedase kumaga suuremõõtmeline “Patsipunumisepäev”. Teostega on võimalik tutvuda E-Kunstisalongis (Tehase 16) ja galerii kodulehel. Näitus jääb avatuks 12.detsembrini. Näitus on lõppenud, kuna teosed osteti ära ühe päevaga. Vabandame.

Pille Tammela näitus ''Teekond metsa ja mereni''

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük