näitus Pärnu Kontserdimajas avatakse 12. septembril pärnuteemaliste maalide näitus Vaata näitust! näitus
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

näitus

Pärnu Kontserdimajas avatakse 12. septembril pärnuteemaliste maalide näitusE-Kunstisalong on korraldanud mitmeid Tartu maalimise päevi. Kunstnikud on näidanud üles elavat huvi ning üritustega alati hästi kaasa tulnud. Nii juhtuski, et Tartu jäi galeriile kitsaks ning oma pilgud suunati suvise Pärnu poole.

11. augustil korraldas E-Kunstisalong Pärnu maalimise päeva, mis sai ka seekord suure huvi osaliseks. Üritus andis suurepärase võimaluse kohtuda kahe linna kunstnikel ning samas lähendada neid kunstipublikule. Kunstnikud tänavapildis elavdavad nii kunstielu kui ka annavad linnapildile omamoodi hõngu. E-Kunstisalong peab oluliseks kunstniku ja galerii omavahelist koostööd ning suhtlemist, mida ühised ettevõtmised veelgi tugevdavad ja mis eelkõige soodustab kunstielu edendamist.

Antud üritus kandis vilja ning valminud on ligi poolsada erinevas stiilis ning laadis tööd, mis annavad suurepärase võimaluse heita pilk tagasi suvisesse Pärnusse.

Kuna nõudlus linnavaadete järele on suur ning samuti ka kunstnikepoolne huvi osalemiseks, on E-Kunstisalong saanud kutse korraldada Haapsalus samalaadset üritust. Samuti on tulnud ettepanekuid teistelt Eesti suurematelt ja väiksematelt linnadelt.
Pärnuteemaliste tööde näitus avatakse Pärnu Kontserdimajas 12. septembril kell 17.00 ning jääb avatuks kuni 26. septembrini.


Vaata näitust!


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

näitus

E-Kunstisalong on korraldanud mitmeid Tartu maalimise päevi Kunstnikud on näidanud üles elavat huvi ning üritustega alati hästi kaasa tulnud Pärnu Kontserdimajas avatakse 12. septembril pärnuteemaliste maalide näitus

näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük