oksjonitööde tutvustus Oksjonitööd on üleval nii galeriis kui ka kodulehel. Oksjonitöödega saab lähemalt tutvuda E-Kunstisalongis neljapäeval, 24. novembril kell 17, mil neid kommenteerivad kun. . novembril kell 17, mil neid kommenteerivad kunstnik Jaan Punga ja kunstiajaloolane Kadri Asmer oksjonitööde tutvustus
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

oksjonitööde tutvustus

Oksjonitööd on üleval nii galeriis kui ka kodulehel. Oksjonitöödega saab lähemalt tutvuda E-Kunstisalongis neljapäeval, 24. novembril kell 17, mil neid kommenteerivad kun..

Oksjonitööd on üleval nii galeriis kui ka kodulehel. Oksjonitöödega saab lähemalt tutvuda E-Kunstisalongis neljapäeval, 24. novembril kell 17, mil neid kommenteerivad kunstnik Jaan Punga ja kunstiajaloolane Kadri Asmer.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

oksjonitööde tutvustus

Oksjonitööd on üleval nii galeriis kui ka kodulehel Oksjonitöödega saab lähemalt tutvuda E-Kunstisalongis neljapäeval, 24 Oksjonitööd on üleval nii galeriis kui ka kodulehel. Oksjonitöödega saab lähemalt tutvuda E-Kunstisalongis neljapäeval, 24. novembril kell 17, mil neid kommenteerivad kun..

oksjonitööde tutvustus

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük