sügisoksjon E-Kunstisalongi XXIX oksjon toimub pühapäeval, 11. novembril 2012 kell 15 meie galeriis Tartus. Oksjonit juhib Ain Mäeots. Enampakkumisele tulevad tööd kunstnikelt August We. . Nädalavahetusel parkimine Tartus tasuta sügisoksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

sügisoksjon

E-Kunstisalongi XXIX oksjon toimub pühapäeval, 11.novembril 2012 kell 15 meie galeriis Tartus. Oksjonit juhib Ain Mäeots. Enampakkumisele tulevad tööd kunstnikelt August We..

E-Kunstisalongi XXIX oksjon toimub pühapäeval, 11.novembril 2012 kell 15 meie galeriis Tartus. Oksjonit juhib Ain Mäeots. Enampakkumisele tulevad tööd kunstnikelt August Weizenberg, Eduard Wiiralt ("Põrgu"), Ado Vabbe, Aleksander Vardi, Kristjan Teder, August Jansen, Ann Audova, Lembit Saarts, Jüri Arrak jpt. Kõik tööd on läbinud ekspertiisi ja varustatud sertifikaadiga. Müügil kataloogid (20 EUR, tagab sissepääsu kahele). Oksjonile saab registreeruda tel 7366 777 või 50 64 555. Juhul, kui ei saa oksjonil osaleda, siis on võimalik pakkuda nii telefonitsi kui ka meili teel ( eelpakkumise vorm ) Tutvu meie oksjonivalikuga nii kodulehel kui galeriis.

Nädalavahetusel parkimine Tartus tasuta.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

sügisoksjon

E-Kunstisalongi XXIX oksjon toimub pühapäeval, 11 novembril 2012 kell 15 meie galeriis Tartus E-Kunstisalongi XXIX oksjon toimub pühapäeval, 11.novembril 2012 kell 15 meie galeriis Tartus. Oksjonit juhib Ain Mäeots. Enampakkumisele tulevad tööd kunstnikelt August We..

sügisoksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük