Hiina motiiv, Vladimir Bogatkin Vladimir Bogatkin alustas kunstiõpinguid A. Kravchenko stuudios ning jätkas 1936. aastal, tolleaegses Leningradi Kunstiakadeemia kõrgemas kunstikoolis. Kuni II maailmasõja alguseni töötas Vladimir Bogatkin lavakujundajana. 1942. aastal sai ta sõjaväe värbamiskutse, mis tõi kaasa retki Vene piiridest väljapoole. Rindejoonel valmisid kavandid ja visandid sõjast, mis moodustab kindlasti ühe huvitavama peatüki kunstiku loomingust ning mis kuulusid hiljem mitmete Venemaa mainekate muuseumide püsiekspositsiooni hulka. Eestimaaga sidus teda abikaasa, tuntud eesti akvarellist Valli Lember-Bogatkina. 2018 Hiina motiiv, Vladimir Bogatkin E-kunstisalongis Bogatkin Vladimir
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Hiina motiiv, Vladimir Bogatkin E-kunstisalongis
Vladimir Bogatkin (1922-1971)

Hiina motiiv

1959 Ofort pm. 40 x 61,3
Alghind: € 8500/€543
23. E-Kunstisalongi XXIII oksjon
13.12.2009 kell 15 Tartu galerii

Vladimir Bogatkin alustas kunstiõpinguid A. Kravchenko stuudios ning jätkas 1936. aastal, tolleaegses Leningradi Kunstiakadeemia kõrgemas kunstikoolis. Kuni II maailmasõja alguseni töötas Vladimir Bogatkin lavakujundajana. 1942. aastal sai ta sõjaväe värbamiskutse, mis tõi kaasa retki Vene piiridest väljapoole. Rindejoonel valmisid kavandid ja visandid sõjast, mis moodustab kindlasti ühe huvitavama peatüki kunstiku loomingust ning mis kuulusid hiljem mitmete Venemaa mainekate muuseumide püsiekspositsiooni hulka. Eestimaaga sidus teda abikaasa, tuntud eesti akvarellist Valli Lember-Bogatkina.Vladimir Bogatkin (1922-1971)
Vladimir Bogatkin sündis Moskvas 1922. a.Ema Ksenja Semenova töötas rezhisööri ja näitlejana Vahtangovi nimelises teatris.Isa oli näitleja Shaljapini stuudios.Kaheteist aastaselt õppis graafik A. J. Kravtshenko stuudios.1936. a. astus ta Venemaa kunstide Akadeemia juures asuvasse kunstikooli Leningradis(praegu I. Repini nimeline instituut).V. Bogatkin õppis P.P. Kazakovi, S.G. Heulsteini ja A.D. Zaitsevi juures.Koos temaga õppisid seal sellised tuntud kunstnikud nagu A. Levitan,J. Podjalski, P. Pinkisevitsh, J. Tulik jt.1940-ndast aastast töötas ta Moskva teatris N.A. Shifrini juures.1949. a abiellus tuntud eesti akvarellisti Valli Lemberiga.1945. aastal esines näitusega Grekovi nim. stuudios.1951. a. kevadel oli tal näitus Venemaa Kunstnike Liidu ruumes koosgraafiku V.S. Bibikoviga.1960. aastal ehitasid Bogatkinid endale suvemaja Karepale. Karepaümbrust ja kalurite elu on V. Bogatkin kajastanud oma arvukates töödes.On esinenud näitustega Saksamaal, Ungaris, Venemaal ja Tallinnas.V. Bogatkin suri 1971. a.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Hiina motiiv, Vladimir Bogatkin

Vladimir Bogatkin (1922-1971) Hiina motiiv 1959 Ofort pm 40 x 61,3 Alghind: € 8500/€543 23 Vladimir Bogatkin alustas kunstiõpinguid A. Kravchenko stuudios ning jätkas 1936. aastal, tolleaegses Leningradi Kunstiakadeemia kõrgemas kunstikoolis. Kuni II maailmasõja alguseni töötas Vladimir Bogatkin lavakujundajana. 1942. aastal sai ta sõjaväe värbamiskutse, mis tõi kaasa retki Vene piiridest väljapoole. Rindejoonel valmisid kavandid ja visandid sõjast, mis moodustab kindlasti ühe huvitavama peatüki kunstiku loomingust ning mis kuulusid hiljem mitmete Venemaa mainekate muuseumide püsiekspositsiooni hulka. Eestimaaga sidus teda abikaasa, tuntud eesti akvarellist Valli Lember-Bogatkina.

Hiina motiiv, Vladimir Bogatkin E-kunstisalongis

Bogatkin Vladimir
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük