43 E-Kunstisalongi XLIII oksjon Hea kunstisõber! Sügisoksjoni sissejuhatuse kirjutanud galerist Airi asus õppima Berliini Humboldti ülikooli – ühe etapi lõpp on teise algus. Minu lugu E-Kunstisalongis sai alguse pool aastat tagasi, napilt kuu enne sügisoksjonit. Varasema galeriikogemuseta hüppasin pea ees tundmatus kohas vette ning püüdsin pinnale jääda. Külaliste jaoks on oksjon meeleolukas laupäev koos kaunite kunstiteoste ja tõusvate panustega. Galerii jaoks tähendab kunstioksjon aga ühe järjekordse etapi pidulikku lõppu. Huvitav ja peadpööritav oli oma teekonda alustada ettevalmistuste fini¹isirgel. Oli sinisilmne arvata, et galerii argipäev on rahulik ja tasane – otse vastupidi. Endalegi ootamatult sattusin sündmuste keerisesse, kus ainus variant oli etteantud tempoga kaasa minna. Kohtumised, külaskäigud, näitused ja tutvustavad artiklid olid vaid murdosa ülesannetest, mis tuli töö käigus kiiresti omandada. Siinkohal pean tänama galerii kollektiivi kannatlikkuse ja usalduse eest. Kevadoksjoni ettevalmistusi tehes olen palju arenenud. Kuue kuu jooksul olen saanud läbilõike Eesti kunsti klassikast. Iga uue teose taga on kunstnik ning iga kunstniku taga on lugu. Teoste ja kunstnike lugusid uurides ja läbi elades on avardunud silmaring ning teisenenud maailma tunnetus ja taju. Mul on au teha seda, mis mind südamest rõõmustab. Kaunist kunstikevadet! Galerist Kaari Koch Signatuuriga Alg: € 3 300 , lõpp: € 4 400 43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon

30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

Hea kunstisõber!
Sügisoksjoni sissejuhatuse kirjutanud galerist Airi asus õppima Berliini Humboldti ülikooli – ühe etapi lõpp on teise algus.
Minu lugu E-Kunstisalongis sai alguse pool aastat tagasi, napilt kuu enne sügisoksjonit. Varasema galeriikogemuseta hüppasin pea ees tundmatus kohas vette ning püüdsin pinnale jääda.
Külaliste jaoks on oksjon meeleolukas laupäev koos kaunite kunstiteoste ja tõusvate panustega. Galerii jaoks tähendab kunstioksjon aga ühe järjekordse etapi pidulikku lõppu. Huvitav ja peadpööritav oli oma teekonda alustada ettevalmistuste fini¹isirgel.
Oli sinisilmne arvata, et galerii argipäev on rahulik ja tasane – otse vastupidi. Endalegi ootamatult sattusin sündmuste keerisesse, kus ainus variant oli etteantud tempoga kaasa minna. Kohtumised, külaskäigud, näitused ja tutvustavad artiklid olid vaid murdosa ülesannetest, mis tuli töö käigus kiiresti omandada. Siinkohal pean tänama galerii kollektiivi kannatlikkuse ja usalduse eest.
Kevadoksjoni ettevalmistusi tehes olen palju arenenud. Kuue kuu jooksul olen saanud läbilõike Eesti kunsti klassikast. Iga uue teose taga on kunstnik ning iga kunstniku taga on lugu. Teoste ja kunstnike lugusid uurides ja läbi elades on avardunud silmaring ning teisenenud maailma tunnetus ja taju. Mul on au teha seda, mis mind südamest rõõmustab.
Kaunist kunstikevadet!
Galerist Kaari KochViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

43 E-Kunstisalongi XLIII oksjon

Efraim Allsalu Vaade õuele 1982 Õli, puitkiudplaat Hea kunstisõber!Sügisoksjoni sissejuhatuse kirjutanud galerist Airi asus õppima Berliini Humboldti ülikooli – ühe etapi lõpp on teise algus. Minu lugu E-Kunstisalongis sai alguse pool aastat tagasi, napilt kuu enne sügisoksjonit. Varasema galeriikogemuseta hüppasin pea ees tundmatus kohas vette ning püüdsin pinnale jääda.Külaliste jaoks on oksjon meeleolukas laupäev koos kaunite kunstiteoste ja tõusvate panustega. Galerii jaoks tähendab kunstioksjon aga ühe järjekordse etapi pidulikku lõppu. Huvitav ja peadpööritav oli oma teekonda alustada ettevalmistuste fini¹isirgel.Oli sinisilmne arvata, et galerii argipäev on rahulik ja tasane – otse vastupidi. Endalegi ootamatult sattusin sündmuste keerisesse, kus ainus variant oli etteantud tempoga kaasa minna. Kohtumised, külaskäigud, näitused ja tutvustavad artiklid olid vaid murdosa ülesannetest, mis tuli töö käigus kiiresti omandada. Siinkohal pean tänama galerii kollektiivi kannatlikkuse ja usalduse eest.Kevadoksjoni ettevalmistusi tehes olen palju arenenud. Kuue kuu jooksul olen saanud läbilõike Eesti kunsti klassikast. Iga uue teose taga on kunstnik ning iga kunstniku taga on lugu. Teoste ja kunstnike lugusid uurides ja läbi elades on avardunud silmaring ning teisenenud maailma tunnetus ja taju. Mul on au teha seda, mis mind südamest rõõmustab.Kaunist kunstikevadet!Galerist Kaari Koch

43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük