43 E-Kunstisalongi XLIII oksjon Hea kunstisõber! Sügisoksjoni sissejuhatuse kirjutanud galerist Airi asus õppima Berliini Humboldti ülikooli – ühe etapi lõpp on teise algus. Minu lugu E-Kunstisalongis sai alguse pool aastat tagasi, napilt kuu enne sügisoksjonit. Varasema galeriikogemuseta hüppasin pea ees tundmatus kohas vette ning püüdsin pinnale jääda. Külaliste jaoks on oksjon meeleolukas laupäev koos kaunite kunstiteoste ja tõusvate panustega. Galerii jaoks tähendab kunstioksjon aga ühe järjekordse etapi pidulikku lõppu. Huvitav ja peadpööritav oli oma teekonda alustada ettevalmistuste fini¹isirgel. Oli sinisilmne arvata, et galerii argipäev on rahulik ja tasane – otse vastupidi. Endalegi ootamatult sattusin sündmuste keerisesse, kus ainus variant oli etteantud tempoga kaasa minna. Kohtumised, külaskäigud, näitused ja tutvustavad artiklid olid vaid murdosa ülesannetest, mis tuli töö käigus kiiresti omandada. Siinkohal pean tänama galerii kollektiivi kannatlikkuse ja usalduse eest. Kevadoksjoni ettevalmistusi tehes olen palju arenenud. Kuue kuu jooksul olen saanud läbilõike Eesti kunsti klassikast. Iga uue teose taga on kunstnik ning iga kunstniku taga on lugu. Teoste ja kunstnike lugusid uurides ja läbi elades on avardunud silmaring ning teisenenud maailma tunnetus ja taju. Mul on au teha seda, mis mind südamest rõõmustab. Kaunist kunstikevadet! Galerist Kaari Koch Signatuuriga Alg: € 3 300 , lõpp: € 4 400 43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon

30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

Hea kunstisõber!
Sügisoksjoni sissejuhatuse kirjutanud galerist Airi asus õppima Berliini Humboldti ülikooli – ühe etapi lõpp on teise algus.
Minu lugu E-Kunstisalongis sai alguse pool aastat tagasi, napilt kuu enne sügisoksjonit. Varasema galeriikogemuseta hüppasin pea ees tundmatus kohas vette ning püüdsin pinnale jääda.
Külaliste jaoks on oksjon meeleolukas laupäev koos kaunite kunstiteoste ja tõusvate panustega. Galerii jaoks tähendab kunstioksjon aga ühe järjekordse etapi pidulikku lõppu. Huvitav ja peadpööritav oli oma teekonda alustada ettevalmistuste fini¹isirgel.
Oli sinisilmne arvata, et galerii argipäev on rahulik ja tasane – otse vastupidi. Endalegi ootamatult sattusin sündmuste keerisesse, kus ainus variant oli etteantud tempoga kaasa minna. Kohtumised, külaskäigud, näitused ja tutvustavad artiklid olid vaid murdosa ülesannetest, mis tuli töö käigus kiiresti omandada. Siinkohal pean tänama galerii kollektiivi kannatlikkuse ja usalduse eest.
Kevadoksjoni ettevalmistusi tehes olen palju arenenud. Kuue kuu jooksul olen saanud läbilõike Eesti kunsti klassikast. Iga uue teose taga on kunstnik ning iga kunstniku taga on lugu. Teoste ja kunstnike lugusid uurides ja läbi elades on avardunud silmaring ning teisenenud maailma tunnetus ja taju. Mul on au teha seda, mis mind südamest rõõmustab.
Kaunist kunstikevadet!
Galerist Kaari KochViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

43 E-Kunstisalongi XLIII oksjon

Efraim Allsalu Vaade õuele 1982 Õli, puitkiudplaat Hea kunstisõber!Sügisoksjoni sissejuhatuse kirjutanud galerist Airi asus õppima Berliini Humboldti ülikooli – ühe etapi lõpp on teise algus. Minu lugu E-Kunstisalongis sai alguse pool aastat tagasi, napilt kuu enne sügisoksjonit. Varasema galeriikogemuseta hüppasin pea ees tundmatus kohas vette ning püüdsin pinnale jääda.Külaliste jaoks on oksjon meeleolukas laupäev koos kaunite kunstiteoste ja tõusvate panustega. Galerii jaoks tähendab kunstioksjon aga ühe järjekordse etapi pidulikku lõppu. Huvitav ja peadpööritav oli oma teekonda alustada ettevalmistuste fini¹isirgel.Oli sinisilmne arvata, et galerii argipäev on rahulik ja tasane – otse vastupidi. Endalegi ootamatult sattusin sündmuste keerisesse, kus ainus variant oli etteantud tempoga kaasa minna. Kohtumised, külaskäigud, näitused ja tutvustavad artiklid olid vaid murdosa ülesannetest, mis tuli töö käigus kiiresti omandada. Siinkohal pean tänama galerii kollektiivi kannatlikkuse ja usalduse eest.Kevadoksjoni ettevalmistusi tehes olen palju arenenud. Kuue kuu jooksul olen saanud läbilõike Eesti kunsti klassikast. Iga uue teose taga on kunstnik ning iga kunstniku taga on lugu. Teoste ja kunstnike lugusid uurides ja läbi elades on avardunud silmaring ning teisenenud maailma tunnetus ja taju. Mul on au teha seda, mis mind südamest rõõmustab.Kaunist kunstikevadet!Galerist Kaari Koch

43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük