Sõit, Marju Mutsu E-kunstisalongis Marju Mutsu üks viimaseid töid „Sõit“ kujutab Leo Soonpääd istumas isa Juniet’ kaarikus. Kaarik, mille motiiv on pärit Rousseau naivistlikult maalilt „La carriole du Père Juniet“, mõjub sümbolina, mis sõidutab oma reisijaid ja Mutsu loomingut läbi ulmemaastike surematusesse. Marju Mutsu „Sõit“ kuulub ka Eesti Kunstimuuseumi kollektsiooni. Käesolev teos on reprodutseeritud Herald Eelma koostatud teoses „Marju Mutsu“ (2009) lk 190. 2011 Sõit, Marju Mutsu E-kunstisalongis Mutsu Marju
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sõit, Marju Mutsu E-kunstisalongis

Sõit

1979. Ofort, paber. Lm 61,4x54,7. Signatuuriga
Alghind: € €1500, lõpphind: € 2 600
43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

Marju Mutsu üks viimaseid töid „Sõit“ kujutab Leo Soonpääd istumas isa Juniet’ kaarikus. Kaarik, mille motiiv on pärit Rousseau naivistlikult maalilt „La carriole du Père Juniet“, mõjub sümbolina, mis sõidutab oma reisijaid ja Mutsu loomingut läbi ulmemaastike surematusesse. Marju Mutsu „Sõit“ kuulub ka Eesti Kunstimuuseumi kollektsiooni. Käesolev teos on reprodutseeritud Herald Eelma koostatud teoses „Marju Mutsu“ (2009) lk 190.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sõit, Marju Mutsu E-kunstisalongis

Marju Mutsu Sõit 1979 Ofort, paber Marju Mutsu üks viimaseid töid „Sõit“ kujutab Leo Soonpääd istumas isa Juniet’ kaarikus. Kaarik, mille motiiv on pärit Rousseau naivistlikult maalilt „La carriole du Père Juniet“, mõjub sümbolina, mis sõidutab oma reisijaid ja Mutsu loomingut läbi ulmemaastike surematusesse. Marju Mutsu „Sõit“ kuulub ka Eesti Kunstimuuseumi kollektsiooni. Käesolev teos on reprodutseeritud Herald Eelma koostatud teoses „Marju Mutsu“ (2009) lk 190.

Sõit, Marju Mutsu E-kunstisalongis

Mutsu Marju
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük