Tants kalaga, Herald Eelma Graafik Herald Eelmaa õppis aastatel 1953–1959 ERKI-s ning tegi diplomitööna illustratsioonid A. H. Tammsaare romaani „Tõde ja õigus“ esimesele osale. Pärast kooli lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja „Tagasivaated“, mida kunstnik alustas 1978. aastal ning mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja kohta on kirjutanud kunstiajaloolane Anne Lõugas: „Viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu – mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel „Tants kalaga“. “ Käesolev leht on reprodutseeritud Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud Eelma isikunäituse (1983) kataloogis number 97 all. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis Eelma Herald
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul alates 20 €.
Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis

Tants kalaga

1982. Lito, paber. Ava 66x54. Signatuuriga
Alghind: € €500, lõpphind: € 500
43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

Graafik Herald Eelmaa õppis aastatel 1953–1959 ERKI-s ning tegi diplomitööna illustratsioonid A. H. Tammsaare romaani „Tõde ja õigus“ esimesele osale. Pärast kooli lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja „Tagasivaated“, mida kunstnik alustas 1978. aastal ning mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja kohta on kirjutanud kunstiajaloolane Anne Lõugas: „Viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu – mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel „Tants kalaga“.“
Käesolev leht on reprodutseeritud Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud Eelma isikunäituse (1983) kataloogis number 97 all.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tants kalaga, Herald Eelma

Herald Eelma Tants kalaga 1982 Lito, paber Graafik Herald Eelmaa õppis aastatel 1953–1959 ERKI-s ning tegi diplomitööna illustratsioonid A. H. Tammsaare romaani „Tõde ja õigus“ esimesele osale. Pärast kooli lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja „Tagasivaated“, mida kunstnik alustas 1978. aastal ning mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja kohta on kirjutanud kunstiajaloolane Anne Lõugas: „Viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu – mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel „Tants kalaga“.“Käesolev leht on reprodutseeritud Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud Eelma isikunäituse (1983) kataloogis number 97 all.

Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis

Eelma Herald
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük