Vargamäe II (Andres), Herald Pärast ERKI lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale ning tegeles kodumaa-temaatikaga. 1976. aastal valminud dokumentaalfilmi „Enne signatuuri“ (ENSV Kultuuriministeerium) tegijad on filminud kunstnik Herald Eelma tööprotsessi. Kolme kuu jooksul valmisid eskiisid ja joonistused sarjale „Vargamäe“. Graafiline leht „Vargamäe II“ on reprodutseeritud „Sirp ja Vasar“ 1978. aasta Tammsaarele pühendatud eriväljaandes lk 4. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon Vargamäe II (Andres), Herald Eelma E-kunstisalongis Eelma Herald
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Vargamäe II (Andres), Herald Eelma E-kunstisalongis

Vargamäe II (Andres)

1977. Linoollõige, paber. Lm 41,5 x 36. Signatuuriga.
Alghind: €650, lõpphind: € 650
46. E-Kunstisalongi XLVI oksjon
07.11.2020 Tartu galeriis kell 13

Pärast ERKI lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale ning tegeles kodumaa-temaatikaga. 1976. aastal valminud dokumentaalfilmi „Enne signatuuri“ (ENSV Kultuuriministeerium) tegijad on filminud kunstnik Herald Eelma tööprotsessi. Kolme kuu jooksul valmisid eskiisid ja joonistused sarjale „Vargamäe“. Graafiline leht „Vargamäe II“ on reprodutseeritud „Sirp ja Vasar“ 1978. aasta Tammsaarele pühendatud eriväljaandes lk 4.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vargamäe II (Andres), Herald

Herald Eelma Vargamäe II (Andres) 1977 Linoollõige, paber Pärast ERKI lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale ning tegeles kodumaa-temaatikaga. 1976. aastal valminud dokumentaalfilmi „Enne signatuuri“ (ENSV Kultuuriministeerium) tegijad on filminud kunstnik Herald Eelma tööprotsessi. Kolme kuu jooksul valmisid eskiisid ja joonistused sarjale „Vargamäe“. Graafiline leht „Vargamäe II“ on reprodutseeritud „Sirp ja Vasar“ 1978. aasta Tammsaarele pühendatud eriväljaandes lk 4.

Vargamäe II (Andres), Herald Eelma E-kunstisalongis

Eelma Herald
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük