Kala, 躭o Sooster E-kunstisalongis 躭o Sooster oli 黨ekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Sooster l鮬etas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1949. aastal Elmar Kitse 鮬ilasena. Alates 1957. aastast elas vabakunstnikuna Moskvas. Enn P鮨droos meenutab Soosteri tu构ijoonistuste s黱di: „Sooster istus, klaas ees, joonistusplokk alati k鋏ulatuses. See polnud niisama kritseldamine, jutu sekka s黱disid t鋓uslikud kompositsioonid. “ 2011 Kala, 躭o Sooster E-kunstisalongis Sooster 躭o
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas t鲻d jaanuaris 1997 ja on k鮥ge vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, j鋜jekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti mgiga ning n鋓tuste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 t鲻p鋏va jooksul. Transport alates 20 €.
Kala, 躭o Sooster E-kunstisalongis

Kala

1950–1960ndad. Segatehnika, tu构, paber. Lm 15x21,7. Signatuurita
Alghind: € €750, lõpphind: € 1 800
43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

躭o Sooster oli 黨ekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Sooster l鮬etas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1949. aastal Elmar Kitse 鮬ilasena. Alates 1957. aastast elas vabakunstnikuna Moskvas. Enn P鮨droos meenutab Soosteri tu构ijoonistuste s黱di: „Sooster istus, klaas ees, joonistusplokk alati k鋏ulatuses. See polnud niisama kritseldamine, jutu sekka s黱disid t鋓uslikud kompositsioonid.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime v鮥 nimeosa j鋜gi.
T鋓snimekiri on n鋒tav 黮al lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate j鋜gi  —  

Vaata teemade j鋜giKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kala, 躭o Sooster E-kunstisalongis

躭o Sooster Kala 1950–1960ndad Segatehnika, tu构, paber 躭o Sooster oli 黨ekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Sooster l鮬etas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1949. aastal Elmar Kitse 鮬ilasena. Alates 1957. aastast elas vabakunstnikuna Moskvas. Enn P鮨droos meenutab Soosteri tu构ijoonistuste s黱di: „Sooster istus, klaas ees, joonistusplokk alati k鋏ulatuses. See polnud niisama kritseldamine, jutu sekka s黱disid t鋓uslikud kompositsioonid.“

Kala, 躭o Sooster E-kunstisalongis

Sooster 躭o
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük