Akt Hiiumaal, Ülo Sooster Ülo Sooster oli ühekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Astus 1943. aastal Kõrgemasse Kunstikooli Pallas, mille lõpetas 1949. aastal Elmar Kitse õpilasena. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud kunstniku kodusaare motiividest: „Kooliaja pildid on realistlikumad, palju on Hiiumaa maastikke. Näeme ka esimesi moodsa kunsti katsetusi Hiiumaa kadakatega. “ Käesolev teos on huvitav leid kunstniku varasest loomingust. 2011 Akt Hiiumaal, Ülo Sooster E-kunstisalongis Sooster Ülo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Akt Hiiumaal, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Akt Hiiumaal

1947. Monotüüpia, paber. Lm 20,5x24. Signatuuriga.
Alghind: € €2300
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Ülo Sooster oli ühekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Astus 1943. aastal Kõrgemasse Kunstikooli Pallas, mille lõpetas 1949. aastal Elmar Kitse õpilasena. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud kunstniku kodusaare motiividest: „Kooliaja pildid on realistlikumad, palju on Hiiumaa maastikke. Näeme ka esimesi moodsa kunsti katsetusi Hiiumaa kadakatega.“ Käesolev teos on huvitav leid kunstniku varasest loomingust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt Hiiumaal, Ülo Sooster

Ülo Sooster Akt Hiiumaal 1947 Monotüüpia, paber Ülo Sooster oli ühekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Astus 1943. aastal Kõrgemasse Kunstikooli Pallas, mille lõpetas 1949. aastal Elmar Kitse õpilasena. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud kunstniku kodusaare motiividest: „Kooliaja pildid on realistlikumad, palju on Hiiumaa maastikke. Näeme ka esimesi moodsa kunsti katsetusi Hiiumaa kadakatega.“ Käesolev teos on huvitav leid kunstniku varasest loomingust.

Akt Hiiumaal, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Sooster Ülo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük