Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis Alates 1957. aastast elas vabakutselise kunstnikuna Moskvas. Kunstiajaloolane Eha Komissarov on kirjutanud naisekujust Soosteri loomingus: „Plahvatuslik areng Soosteri joonistustes algas 1957. aastal. /. . . /Näeme muusa teemaga seonduvaid kujutluspilte, mis kõnelevad naise unistuslikust kättesaamatusest ja ihaldusväärsusest. Näeme antiigist inspireeritud joonistusi ja uut võtet anda kujutis edasi vaid ühe joonega. “ Käesoleval teosel on kunstnik kujutanud vanakreeka mütoloogias abikaasaliku truuduse etaloniks peetud Penelopet. 2011 Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis Sooster Ülo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Penelope

1950ndate lõpp. Tu¹¹, paber. Lm 27,1x18,9. Signatuurita.
Alghind: € €1800, lõpphind: € 1800
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Alates 1957. aastast elas vabakutselise kunstnikuna Moskvas. Kunstiajaloolane Eha Komissarov on kirjutanud naisekujust Soosteri loomingus: „Plahvatuslik areng Soosteri joonistustes algas 1957. aastal. /.../Näeme muusa teemaga seonduvaid kujutluspilte, mis kõnelevad naise unistuslikust kättesaamatusest ja ihaldusväärsusest. Näeme antiigist inspireeritud joonistusi ja uut võtet anda kujutis edasi vaid ühe joonega.“ Käesoleval teosel on kunstnik kujutanud vanakreeka mütoloogias abikaasaliku truuduse etaloniks peetud Penelopet.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Ülo Sooster Penelope 1950ndate lõpp Tu¹¹, paber Alates 1957. aastast elas vabakutselise kunstnikuna Moskvas. Kunstiajaloolane Eha Komissarov on kirjutanud naisekujust Soosteri loomingus: „Plahvatuslik areng Soosteri joonistustes algas 1957. aastal. /.../Näeme muusa teemaga seonduvaid kujutluspilte, mis kõnelevad naise unistuslikust kättesaamatusest ja ihaldusväärsusest. Näeme antiigist inspireeritud joonistusi ja uut võtet anda kujutis edasi vaid ühe joonega.“ Käesoleval teosel on kunstnik kujutanud vanakreeka mütoloogias abikaasaliku truuduse etaloniks peetud Penelopet.

Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Sooster Ülo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük