Klounid, Ants Erik Vomm Rahvusvaheliselt tunnustatud karikaturist ja kunstnik Ants Erik Vomm sai esimesed kunstialased teadmised oma vanematelt Benita ja August Vommilt. Alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Venezuelas Caracase kunstikoolis Escuela de Artes Plasticas Y Artes Aplicadas. Jätkas haridusteed 1954. aastal Torontos Ontario kunstikolled¾is. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias. Osales alates 1956. aastast aktiivselt väliseesti kunstielus, kirjutas näitusearvustusi ning oli üks Eesti Kunstnike Koondise Torontos asutajaliikmeid. E-Kunstisalongi XXVI oksjon Klounid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis Vomm Ants Erik
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Klounid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis

Klounid

Õli, lõuend papil. 55x70. Signatuuriga.
Alghind: € 1 200, lõpphind: € 1 200
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Rahvusvaheliselt tunnustatud karikaturist ja kunstnik Ants Erik Vomm sai esimesed kunstialased teadmised oma vanematelt Benita ja August Vommilt. Alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Venezuelas Caracase kunstikoolis Escuela de Artes Plasticas Y Artes Aplicadas. Jätkas haridusteed 1954. aastal Torontos Ontario kunstikolled¾is. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias. Osales alates 1956. aastast aktiivselt väliseesti kunstielus, kirjutas näitusearvustusi ning oli üks Eesti Kunstnike Koondise Torontos asutajaliikmeid.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Klounid, Ants Erik Vomm

Ants Erik Vomm Klounid Õli, lõuend papil 55x70 Rahvusvaheliselt tunnustatud karikaturist ja kunstnik Ants Erik Vomm sai esimesed kunstialased teadmised oma vanematelt Benita ja August Vommilt. Alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Venezuelas Caracase kunstikoolis Escuela de Artes Plasticas Y Artes Aplicadas. Jätkas haridusteed 1954. aastal Torontos Ontario kunstikolled¾is. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias. Osales alates 1956. aastast aktiivselt väliseesti kunstielus, kirjutas näitusearvustusi ning oli üks Eesti Kunstnike Koondise Torontos asutajaliikmeid.

Klounid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis

Vomm Ants Erik
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük