Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis Tank õppis kunsti esmalt Ants Laikmaa ateljeekoolis ning seejärel Pallases aastatel 1926-1932. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Rootsi ning jäi Stockholmi elama kuni elu lõpuni. Rootsi välis-eestlaste ajalehes kirjutati Tankist nii: „Tihti näeb teda oma staffliga linnas Strömmeni ääres või mujal meeleolude ja motiivide jahil, kusjuures ta ümber alati koguneb uudishimulikke. “ Tank ise on linnavaadete maalimist kommenteerinud nõnda: „Käin enne mitu korda ilma maalimisvahenditeta kohal ja elan niiütelda „sisse“ motiivi. Ja kui ma siis staffli üles sean, siis on tegemist valmisseeditud muljete ja inspiratsiooni „mahamaalimisega“. “ Teosel on kujutatud Stockholmi kesklinnas asuvat Kuninga aeda. 2006 Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis Tank Voldemar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis
Voldemar Tank (sünd 1903)

Kungsträdgården

. 1977 Segatehnika, lõuend. 50 x 67. Signatuuriga.
Alghind: € €800, lõpphind: € 2 000
42. E-Kunstisalongi XLII oksjon
03.11.2018 Tartu galeriis kell 15

Tank õppis kunsti esmalt Ants Laikmaa ateljeekoolis ning seejärel Pallases aastatel 1926-1932. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Rootsi ning jäi Stockholmi elama kuni elu lõpuni. Rootsi välis-eestlaste ajalehes kirjutati Tankist nii: „Tihti näeb teda oma staffliga linnas Strömmeni ääres või mujal meeleolude ja motiivide jahil, kusjuures ta ümber alati koguneb uudishimulikke.“ Tank ise on linnavaadete maalimist kommenteerinud nõnda: „Käin enne mitu korda ilma maalimisvahenditeta kohal ja elan niiütelda „sisse“ motiivi. Ja kui ma siis staffli üles sean, siis on tegemist valmisseeditud muljete ja inspiratsiooni „mahamaalimisega“.“ Teosel on kujutatud Stockholmi kesklinnas asuvat Kuninga aeda.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis

Voldemar Tank (sünd 1903) Kungsträdgården 1977 Segatehnika, lõuend Tank õppis kunsti esmalt Ants Laikmaa ateljeekoolis ning seejärel Pallases aastatel 1926-1932. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Rootsi ning jäi Stockholmi elama kuni elu lõpuni. Rootsi välis-eestlaste ajalehes kirjutati Tankist nii: „Tihti näeb teda oma staffliga linnas Strömmeni ääres või mujal meeleolude ja motiivide jahil, kusjuures ta ümber alati koguneb uudishimulikke.“ Tank ise on linnavaadete maalimist kommenteerinud nõnda: „Käin enne mitu korda ilma maalimisvahenditeta kohal ja elan niiütelda „sisse“ motiivi. Ja kui ma siis staffli üles sean, siis on tegemist valmisseeditud muljete ja inspiratsiooni „mahamaalimisega“.“ Teosel on kujutatud Stockholmi kesklinnas asuvat Kuninga aeda.

Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis

Tank Voldemar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük