Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis Tank õppis kunsti esmalt Ants Laikmaa ateljeekoolis ning seejärel Pallases aastatel 1926-1932. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Rootsi ning jäi Stockholmi elama kuni elu lõpuni. Rootsi välis-eestlaste ajalehes kirjutati Tankist nii: „Tihti näeb teda oma staffliga linnas Strömmeni ääres või mujal meeleolude ja motiivide jahil, kusjuures ta ümber alati koguneb uudishimulikke. “ Tank ise on linnavaadete maalimist kommenteerinud nõnda: „Käin enne mitu korda ilma maalimisvahenditeta kohal ja elan niiütelda „sisse“ motiivi. Ja kui ma siis staffli üles sean, siis on tegemist valmisseeditud muljete ja inspiratsiooni „mahamaalimisega“. “ Teosel on kujutatud Stockholmi kesklinnas asuvat Kuninga aeda. Meistri kiituseks Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis Tank Voldemar
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis

Kungsträdgården

. 1977 Segatehnika, lõuend. 50 x 67. Signatuuriga.
Alghind: € 800, lõpphind: € 2 000
42. E-Kunstisalongi XLII oksjon
03.11.2018 Tartu galeriis kell 15

Tank õppis kunsti esmalt Ants Laikmaa ateljeekoolis ning seejärel Pallases aastatel 1926-1932. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Rootsi ning jäi Stockholmi elama kuni elu lõpuni. Rootsi välis-eestlaste ajalehes kirjutati Tankist nii: „Tihti näeb teda oma staffliga linnas Strömmeni ääres või mujal meeleolude ja motiivide jahil, kusjuures ta ümber alati koguneb uudishimulikke.“ Tank ise on linnavaadete maalimist kommenteerinud nõnda: „Käin enne mitu korda ilma maalimisvahenditeta kohal ja elan niiütelda „sisse“ motiivi. Ja kui ma siis staffli üles sean, siis on tegemist valmisseeditud muljete ja inspiratsiooni „mahamaalimisega“.“ Teosel on kujutatud Stockholmi kesklinnas asuvat Kuninga aeda.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis

Voldemar Tank Kungsträdgården 1977 Segatehnika, lõuend Tank õppis kunsti esmalt Ants Laikmaa ateljeekoolis ning seejärel Pallases aastatel 1926-1932. II maailmasõja ajal lahkus kunstnik Rootsi ning jäi Stockholmi elama kuni elu lõpuni. Rootsi välis-eestlaste ajalehes kirjutati Tankist nii: „Tihti näeb teda oma staffliga linnas Strömmeni ääres või mujal meeleolude ja motiivide jahil, kusjuures ta ümber alati koguneb uudishimulikke.“ Tank ise on linnavaadete maalimist kommenteerinud nõnda: „Käin enne mitu korda ilma maalimisvahenditeta kohal ja elan niiütelda „sisse“ motiivi. Ja kui ma siis staffli üles sean, siis on tegemist valmisseeditud muljete ja inspiratsiooni „mahamaalimisega“.“ Teosel on kujutatud Stockholmi kesklinnas asuvat Kuninga aeda.

Kungsträdgården, Voldemar Tank E-kunstisalongis

Tank Voldemar
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük