Laskumine Munamäelt, Valli Lember-Bogatkina Valli Lember-Bogatkinast räägitakse kui eesti kunsti grand old lady´st. Ta on lõpetanud 1940. a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali erialal. Ta on loonud monumentaalmaale, raamatuillustratsioone ning ka õlimaale, kuid selle kõrval on kunstniku meelistehnikaks kujunenud akvarell. V. Lember-Bogatkina on oma autobiograafias "Nii see oli“ kirjutanud: "Tavaliselt ju inimesed kirjutavad üles oma reisimuljeid, aga mina joonistan. “ Nii on kunstnikul valminud loendamatul hulgal visandeid ja joonistusi erinevatest paikadest, kuhu ta on sattunud ning inimestest, keda ta on kohanud. "Laskumine Munamäelt“ pärineb töödesarjast, mis valmis 1968. a. , kui kunstnik oli saadetud Otepääle suusavõistlusele korrespondendiks. 2008 Laskumine Munamäelt, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis Lember-Bogatkina Valli
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Laskumine Munamäelt, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis
Valli Lember-Bogatkina (1921–2016)

Laskumine Munamäelt

1968 Akvarell,paber ava 41 x 29
Alghind: € 8000/€511
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Valli Lember-Bogatkinast räägitakse kui eesti kunsti grand old lady´st. Ta on lõpetanud 1940.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali erialal. Ta on loonud monumentaalmaale, raamatuillustratsioone ning ka õlimaale, kuid selle kõrval on kunstniku meelistehnikaks kujunenud akvarell. V. Lember-Bogatkina on oma autobiograafias "Nii see oli“ kirjutanud: "Tavaliselt ju inimesed kirjutavad üles oma reisimuljeid, aga mina joonistan.“ Nii on kunstnikul valminud loendamatul hulgal visandeid ja joonistusi erinevatest paikadest, kuhu ta on sattunud ning inimestest, keda ta on kohanud. "Laskumine Munamäelt“ pärineb töödesarjast, mis valmis 1968.a., kui kunstnik oli saadetud Otepääle suusavõistlusele korrespondendiks.



Valli Lember-Bogatkina (1921–2016)
Valli Lember-Bogatkina on sündinud 1921. aastal, surnud 2016. aastal.Kunstihariduse omandas kunstnik Riigi Kunsttööstuskoolis, mille ta lõpetas 1940. aastal dekoratiivmaali erialal. Näitustel on esinenud alates 1942. aastast. Kunstnike Liitu kuulub 1944. aastast. Aegade jooksul kujunes kunstniku üheks meelistehnikaks akvarell, mis sobis suurepäraselt muljete ja meeleolude jäädvustamiseks, nõudes seejuures kunstnikult äärmist meisterlikkust. Kunstiteadlane Boris Bernstein on öelnud: "Valli Lember-Bogatkina akvarellide võlu peitub nende spontaansuses, natuuri kaudu saadud emotsionaalse elamuse ehtsuses ja mõistagi akvarellile omases maalilikkuses."


Teosed oksjonitel



Viimati lisatud teosed



Otsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi



  —  

Vaata teemade järgi



Kunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Laskumine Munamäelt, Valli Lember-Bogatkina

Valli Lember-Bogatkina (1921–2016) Laskumine Munamäelt 1968 Akvarell,paber ava 41 x 29 Alghind: € 8000/€511 21 E-Kunstisalongi XXI oksjon 01 Valli Lember-Bogatkinast räägitakse kui eesti kunsti grand old lady´st. Ta on lõpetanud 1940.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali erialal. Ta on loonud monumentaalmaale, raamatuillustratsioone ning ka õlimaale, kuid selle kõrval on kunstniku meelistehnikaks kujunenud akvarell. V. Lember-Bogatkina on oma autobiograafias "Nii see oli“ kirjutanud: "Tavaliselt ju inimesed kirjutavad üles oma reisimuljeid, aga mina joonistan.“ Nii on kunstnikul valminud loendamatul hulgal visandeid ja joonistusi erinevatest paikadest, kuhu ta on sattunud ning inimestest, keda ta on kohanud. "Laskumine Munamäelt“ pärineb töödesarjast, mis valmis 1968.a., kui kunstnik oli saadetud Otepääle suusavõistlusele korrespondendiks.

Laskumine Munamäelt, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis

Lember-Bogatkina Valli
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük