Laval, Osvald Lääne E-kunstisalongis Osvald Lääne astus esimest korda Pallasesse 1935. aastal, kuid õpingud jäid rahamurede tõttu katki. Teist korda alustas Lääne õpinguid Pallases 1942. aastal. „Lääne sammud õpingutes osutusid sedavõrd suurteks, et ta suutis Tartus pooleteise aastaga läbida kolmeaastase kursuseprogrammi. Teise kursuse keskel viidi ta üle kolmandale kursusele, professor Aleksander Vardi maaliateljee õpilaseks,“ on kirjutanud kunstiajaloolane Ravo Reidna. Tema kursusekaaslased olid teiste seas Ülo Sooster, Lembit Saarts ja Harri Pudersell. 1944. aastal jäi Läänel Pallas sõjaolukorra tõttu lõpetamata. 1961. aastal, kui Tartu Kunstimuuseumi juures avati kujutava kunsti kaugõppekursused, sai Osvald Lääne Silvia Jõgeveri juhendamisel jätkata Pallases pooleli jäänud kunstiõpinguid. Loe lisaks Laval, Osvald Lääne E-kunstisalongis Lääne Osvald
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Laval, Osvald Lääne E-kunstisalongis
Osvald Lääne (1913-1990)

Laval

1981. Õli, lõuend papil.70x50. Signatuur taga.
Alghind: € €1700
47. E-Kunstisalongi XLVII oksjon
17.04.2021 Tartu galeriis kell 13

Osvald Lääne astus esimest korda Pallasesse 1935. aastal, kuid õpingud jäid rahamurede tõttu katki. Teist korda alustas Lääne õpinguid Pallases 1942. aastal. „Lääne sammud õpingutes osutusid sedavõrd suurteks, et ta suutis Tartus pooleteise aastaga läbida kolmeaastase kursuseprogrammi. Teise kursuse keskel viidi ta üle kolmandale kursusele, professor Aleksander Vardi maaliateljee õpilaseks,“ on kirjutanud kunstiajaloolane Ravo Reidna. Tema kursusekaaslased olid teiste seas Ülo Sooster, Lembit Saarts ja Harri Pudersell. 1944. aastal jäi Läänel Pallas sõjaolukorra tõttu lõpetamata. 1961. aastal, kui Tartu Kunstimuuseumi juures avati kujutava kunsti kaugõppekursused, sai Osvald Lääne Silvia Jõgeveri juhendamisel jätkata Pallases pooleli jäänud kunstiõpinguid.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Laval, Osvald Lääne E-kunstisalongis

Osvald Lääne (1913-1990) Laval 1981 Õli, lõuend papil Osvald Lääne astus esimest korda Pallasesse 1935. aastal, kuid õpingud jäid rahamurede tõttu katki. Teist korda alustas Lääne õpinguid Pallases 1942. aastal. „Lääne sammud õpingutes osutusid sedavõrd suurteks, et ta suutis Tartus pooleteise aastaga läbida kolmeaastase kursuseprogrammi. Teise kursuse keskel viidi ta üle kolmandale kursusele, professor Aleksander Vardi maaliateljee õpilaseks,“ on kirjutanud kunstiajaloolane Ravo Reidna. Tema kursusekaaslased olid teiste seas Ülo Sooster, Lembit Saarts ja Harri Pudersell. 1944. aastal jäi Läänel Pallas sõjaolukorra tõttu lõpetamata. 1961. aastal, kui Tartu Kunstimuuseumi juures avati kujutava kunsti kaugõppekursused, sai Osvald Lääne Silvia Jõgeveri juhendamisel jätkata Pallases pooleli jäänud kunstiõpinguid.

Laval, Osvald Lääne E-kunstisalongis

Lääne Osvald
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük