Lilled, Lola Liivat E-kunstisalongis Lola Liivat alustas kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, 1954. aastal lõpetas ta ERKI. Lola Liivati lillemaalid kalduvad abstraktsusesse, need on nägemused läbi kunstniku silmade, mitte dokumentaalsed jäädvustused konkreetsetest lilledest. Kuid Liivat ei haara pintsli järele niisama: "Lilled on alati mulle mingi tähendusega olnud. Mul peab endal kõva motiiv olema, muidu ma ei hakka maalima. “ Kaire Nurk on täheldanud, et Liivati lillepildid jutustavad - kas universaalsetest või isiklikest sümboolsetest tähendustest või miks mitte ka konkreetsetest situatsioonidest, inimestest, kohtumistest. 2008 Lilled, Lola Liivat E-kunstisalongis Liivat Lola
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lilled, Lola Liivat E-kunstisalongis

Lilled

1987 Õli, masoniit. Signeeritud. 50x60
Alghind: € €900, lõpphind: € 900
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Lola Liivat alustas kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, 1954. aastal lõpetas ta ERKI.
Lola Liivati lillemaalid kalduvad abstraktsusesse, need on nägemused läbi kunstniku silmade, mitte dokumentaalsed jäädvustused konkreetsetest lilledest. Kuid Liivat ei haara pintsli järele niisama: "Lilled on alati mulle mingi tähendusega olnud. Mul peab endal kõva motiiv olema, muidu ma ei hakka maalima.“ Kaire Nurk on täheldanud, et Liivati lillepildid jutustavad - kas universaalsetest või isiklikest sümboolsetest tähendustest või miks mitte ka konkreetsetest situatsioonidest, inimestest, kohtumistest.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled, Lola Liivat E-kunstisalongis

Lola Liivat Lilled 1987 Õli, masoniit Signeeritud Lola Liivat alustas kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, 1954. aastal lõpetas ta ERKI.Lola Liivati lillemaalid kalduvad abstraktsusesse, need on nägemused läbi kunstniku silmade, mitte dokumentaalsed jäädvustused konkreetsetest lilledest. Kuid Liivat ei haara pintsli järele niisama: "Lilled on alati mulle mingi tähendusega olnud. Mul peab endal kõva motiiv olema, muidu ma ei hakka maalima.“ Kaire Nurk on täheldanud, et Liivati lillepildid jutustavad - kas universaalsetest või isiklikest sümboolsetest tähendustest või miks mitte ka konkreetsetest situatsioonidest, inimestest, kohtumistest.

Lilled, Lola Liivat E-kunstisalongis

Liivat Lola
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük