Sünnipäevaks, Lola Liivat E-kunstisalongis ERKI lõpetas Liivat-Makarova 1954. aastal. Samal aastal said kunstnikudiplomi ka Efraim Allsalu, Ilmar Malin ja Aleksander Suumann. Seda kunstnike põlvkonda iseloomustab otsiv vaim, kes kunstimaastikul oma kohta leida püüdes valisid väga originaalse tee. Esimeseks naisabstraktsionistiks peetud Liivat valis oma väljendusvahenditeks abstraheeriva vormi ja erksa värvipaleti, kus on pea alati kohal ultramariin, erekollane ja punane. “Kunstivooluna jääb abstraktsionism kestma, kuna ta olemuse avarus ja sügavus on hõlmamatu. Ta on lahtimõtestatav ja samas haaramatu. Abstraktses maalis on ka oma jutustus ja lugu. Mida tundesügavam, seda väljendusjõulisem. Nagu muusikas," on Lola Liivat kirjeldanud abstraktsionismi olemust. 2008 Sünnipäevaks, Lola Liivat E-kunstisalongis Liivat Lola
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sünnipäevaks, Lola Liivat E-kunstisalongis

Sünnipäevaks

1978 Õli, vineer. Signatuuriga. 64 x 83.
Alghind: € €1700
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

ERKI lõpetas Liivat-Makarova 1954. aastal. Samal aastal said kunstnikudiplomi ka Efraim Allsalu, Ilmar Malin ja Aleksander Suumann. Seda kunstnike põlvkonda iseloomustab otsiv vaim, kes kunstimaastikul oma kohta leida püüdes valisid väga originaalse tee. Esimeseks naisabstraktsionistiks peetud Liivat valis oma väljendusvahenditeks abstraheeriva vormi ja erksa värvipaleti, kus on pea alati kohal ultramariin, erekollane ja punane. “Kunstivooluna jääb abstraktsionism kestma, kuna ta olemuse avarus ja sügavus on hõlmamatu. Ta on lahtimõtestatav ja samas haaramatu. Abstraktses maalis on ka oma jutustus ja lugu. Mida tundesügavam, seda väljendusjõulisem. Nagu muusikas," on Lola Liivat kirjeldanud abstraktsionismi olemust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sünnipäevaks, Lola Liivat E-kunstisalongis

Lola Liivat Sünnipäevaks 1978 Õli, vineer Signatuuriga ERKI lõpetas Liivat-Makarova 1954. aastal. Samal aastal said kunstnikudiplomi ka Efraim Allsalu, Ilmar Malin ja Aleksander Suumann. Seda kunstnike põlvkonda iseloomustab otsiv vaim, kes kunstimaastikul oma kohta leida püüdes valisid väga originaalse tee. Esimeseks naisabstraktsionistiks peetud Liivat valis oma väljendusvahenditeks abstraheeriva vormi ja erksa värvipaleti, kus on pea alati kohal ultramariin, erekollane ja punane. “Kunstivooluna jääb abstraktsionism kestma, kuna ta olemuse avarus ja sügavus on hõlmamatu. Ta on lahtimõtestatav ja samas haaramatu. Abstraktses maalis on ka oma jutustus ja lugu. Mida tundesügavam, seda väljendusjõulisem. Nagu muusikas," on Lola Liivat kirjeldanud abstraktsionismi olemust.

Sünnipäevaks, Lola Liivat E-kunstisalongis

Liivat Lola
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük