Maastik, Julius Gentalen E-kunstisalongis Karin Lutsu vennapoeg Julius Gentalen oli kunstis peamiselt iseõppija, kuid sai juhiseid Viljandis elades Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Gentalen töötas kolm aastat karikaturistina ajalehtedes Meie Mats ja Sakala ning näitustel osales ta juba alates 19. eluaastast. Eestist 1944. aastal lahkudes siirdus ta elama USAsse, kus andis oma ateljees kunstiõpetust ning tegeles paralleelselt maalimisega. Lemmik¾anriteks olid Gentalenil loodusmaal ning kohavaated, millele ta lähenes eeskätt mulje võimendamise eesmärgil. Ka käesoleva maali keskmes olev maastik tuulises ilmas on väljenduslik oma paindunud puude ja värvirohkes koloriidis edastatud rohelusega. Meistrite tsunft Maastik, Julius Gentalen E-kunstisalongis Gentalen Julius
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik, Julius Gentalen E-kunstisalongis

Maastik

1953 Õli, papp. 58 x 73,5. Signatuuriga.
Alghind: € 2 100
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Karin Lutsu vennapoeg Julius Gentalen oli kunstis peamiselt iseõppija, kuid sai juhiseid Viljandis elades Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Gentalen töötas kolm aastat karikaturistina ajalehtedes Meie Mats ja Sakala ning näitustel osales ta juba alates 19. eluaastast. Eestist 1944. aastal lahkudes siirdus ta elama USAsse, kus andis oma ateljees kunstiõpetust ning tegeles paralleelselt maalimisega. Lemmik¾anriteks olid Gentalenil loodusmaal ning kohavaated, millele ta lähenes eeskätt mulje võimendamise eesmärgil. Ka käesoleva maali keskmes olev maastik tuulises ilmas on väljenduslik oma paindunud puude ja värvirohkes koloriidis edastatud rohelusega.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Julius Gentalen E-kunstisalongis

Julius Gentalen Maastik 1953 Õli, papp 58 x 73,5 Karin Lutsu vennapoeg Julius Gentalen oli kunstis peamiselt iseõppija, kuid sai juhiseid Viljandis elades Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Gentalen töötas kolm aastat karikaturistina ajalehtedes Meie Mats ja Sakala ning näitustel osales ta juba alates 19. eluaastast. Eestist 1944. aastal lahkudes siirdus ta elama USAsse, kus andis oma ateljees kunstiõpetust ning tegeles paralleelselt maalimisega. Lemmik¾anriteks olid Gentalenil loodusmaal ning kohavaated, millele ta lähenes eeskätt mulje võimendamise eesmärgil. Ka käesoleva maali keskmes olev maastik tuulises ilmas on väljenduslik oma paindunud puude ja värvirohkes koloriidis edastatud rohelusega.

Maastik, Julius Gentalen E-kunstisalongis

Gentalen Julius
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük