Paadid rannal, Julius Gentalen Julius Gentalen sai kunstilise ettevalmistuse Viljandis Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Saksamaal ja Austrias. Põgenes 1944. aastal Saksamaale ning jõudis 1949. aastal Ameerika Ühendriikidesse, kus töötas kunstiõpetaja ja raamatupidajana. Kuulus kunstiühingutesse Allied Artists of America ja American Watercolor Society. Väliseesti ajalehes „Vaba Eesti Sõna“ on 1963. aastal kirjutatud: „Kunstnikul on hiilgav pildimälu. Paarkümmend aastat pärast Eestist lahkumist kujutab ta endiselt oma töödel kodumaa sadamavaateid, loodusmaastikke ja linnamotiive. “ Meistrite tsunft Paadid rannal, Julius Gentalen E-kunstisalongis Gentalen Julius
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Paadid rannal, Julius Gentalen E-kunstisalongis

Paadid rannal

U 1950ndad. Akvarell, paber. Lm 45,6x60,7. Signatuuriga.
Alghind: € 1 800
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Julius Gentalen sai kunstilise ettevalmistuse Viljandis Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Saksamaal ja Austrias. Põgenes 1944. aastal Saksamaale ning jõudis 1949. aastal Ameerika Ühendriikidesse, kus töötas kunstiõpetaja ja raamatupidajana. Kuulus kunstiühingutesse Allied Artists of America ja American Watercolor Society. Väliseesti ajalehes „Vaba Eesti Sõna“ on 1963. aastal kirjutatud: „Kunstnikul on hiilgav pildimälu. Paarkümmend aastat pärast Eestist lahkumist kujutab ta endiselt oma töödel kodumaa sadamavaateid, loodusmaastikke ja linnamotiive.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Paadid rannal, Julius Gentalen

Julius Gentalen Paadid rannal U 1950ndad Akvarell, paber Julius Gentalen sai kunstilise ettevalmistuse Viljandis Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Saksamaal ja Austrias. Põgenes 1944. aastal Saksamaale ning jõudis 1949. aastal Ameerika Ühendriikidesse, kus töötas kunstiõpetaja ja raamatupidajana. Kuulus kunstiühingutesse Allied Artists of America ja American Watercolor Society. Väliseesti ajalehes „Vaba Eesti Sõna“ on 1963. aastal kirjutatud: „Kunstnikul on hiilgav pildimälu. Paarkümmend aastat pärast Eestist lahkumist kujutab ta endiselt oma töödel kodumaa sadamavaateid, loodusmaastikke ja linnamotiive.“

Paadid rannal, Julius Gentalen E-kunstisalongis

Gentalen Julius
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük