Maastik puhkekoduga, Arnold Alas 1933. aastal lõpetas Arnold Alas Riigi Kunsttööstuskooli ning siirdus riigi stipendiaadina kaheks aastaks Berliini aiakujundust õppima On märkimisväärt, et Alas oli hiljem väga teenekas ERKI õppejõud töötades seal enam kui 40 aastat. Maalis "Maastik puhkekoduga“ on kunstnik eelkõige tähelepanu pööranud just inimese poolt korrastatud maastikule. See raamib teose keskel olevat puhkekodu, niimoodi sidudes Alase kaks kirge - kunsti ja haljastuse. Kujutatud on idüllilist sooja suvepäeva, kus rohi on roheline ja taevas pilvitu. 2008 Maastik puhkekoduga, Arnold Alas E-kunstisalongis Alas Arnold
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik puhkekoduga, Arnold Alas E-kunstisalongis

Maastik puhkekoduga

1979 Õli, lõuend. Signeeritud. Säilinud originaalraam. 61x73,5
Alghind: € €740
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

1933. aastal lõpetas Arnold Alas Riigi Kunsttööstuskooli ning siirdus riigi stipendiaadina kaheks aastaks Berliini aiakujundust õppima On märkimisväärt, et Alas oli hiljem väga teenekas ERKI õppejõud töötades seal enam kui 40 aastat.

Maalis "Maastik puhkekoduga“ on kunstnik eelkõige tähelepanu pööranud just inimese poolt korrastatud maastikule. See raamib teose keskel olevat puhkekodu, niimoodi sidudes Alase kaks kirge - kunsti ja haljastuse. Kujutatud on idüllilist sooja suvepäeva, kus rohi on roheline ja taevas pilvitu.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik puhkekoduga, Arnold Alas

Arnold Alas Maastik puhkekoduga 1979 Õli, lõuend Signeeritud 1933. aastal lõpetas Arnold Alas Riigi Kunsttööstuskooli ning siirdus riigi stipendiaadina kaheks aastaks Berliini aiakujundust õppima On märkimisväärt, et Alas oli hiljem väga teenekas ERKI õppejõud töötades seal enam kui 40 aastat.Maalis "Maastik puhkekoduga“ on kunstnik eelkõige tähelepanu pööranud just inimese poolt korrastatud maastikule. See raamib teose keskel olevat puhkekodu, niimoodi sidudes Alase kaks kirge - kunsti ja haljastuse. Kujutatud on idüllilist sooja suvepäeva, kus rohi on roheline ja taevas pilvitu.

Maastik puhkekoduga, Arnold Alas E-kunstisalongis

Alas Arnold
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük