Õhtune rannamaastik Karepa, Arnold Arnold Alas oli nii maalikunstnik kui ka haljastusarhitekt. Viimasest lähtuvalt on ta osalenud mitmete monumentide kavandamisel ja loomisel. Enim kõneainet on pakkunud kurikuulus “Pronkssõdur", mille telliskivist arhitektuuriline osa on valminud A. Alase ning skulptuur Enn Roosi poolt. A. Alas lõpetas 1933. a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali alal, järgnevatel aastatel on ta õppinud ja end täiendanud ka mujal Euroopas. Peamiselt on kunstnik viljelenud maastikumaali, kus on kujutanud nii avaraid kui ka väiksemaid ranna- ja linnamotiive. Antud teos “Õhtune rannamaastik Karepa" on sumedates toonides vaade taluõuele, kus puude vahelt avaneb vaade merele. Väike talutare, metsatukk ning avar taevalaotus loovad koduse stseeni, millele maali koloriit ning tehniline teostus lisavad rahuliku ning vaikusest pakatava õhustiku. E-Kunstisalongi XXX oksjon Toimus Õhtune rannamaastik. Karepa, Arnold Alas E-kunstisalongis Alas Arnold
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Õhtune rannamaastik. Karepa, Arnold Alas E-kunstisalongis

Õhtune rannamaastik. Karepa

1953 Õli,lõuend 65 x 98,5
Alghind: € 31000/€1981
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Arnold Alas oli nii maalikunstnik kui ka haljastusarhitekt. Viimasest lähtuvalt on ta osalenud mitmete monumentide kavandamisel ja loomisel. Enim kõneainet on pakkunud kurikuulus “Pronkssõdur", mille telliskivist arhitektuuriline osa on valminud A. Alase ning skulptuur Enn Roosi poolt.
A. Alas lõpetas 1933.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali alal, järgnevatel aastatel on ta õppinud ja end täiendanud ka mujal Euroopas. Peamiselt on kunstnik viljelenud maastikumaali, kus on kujutanud nii avaraid kui ka väiksemaid ranna- ja linnamotiive. Antud teos “Õhtune rannamaastik Karepa" on sumedates toonides vaade taluõuele, kus puude vahelt avaneb vaade merele. Väike talutare, metsatukk ning avar taevalaotus loovad koduse stseeni, millele maali koloriit ning tehniline teostus lisavad rahuliku ning vaikusest pakatava õhustiku.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õhtune rannamaastik Karepa, Arnold

Arnold Alas Õhtune rannamaastik Karepa 1953 Õli,lõuend 65 x 98,5 Alghind: € 31000/€1981 21 Arnold Alas oli nii maalikunstnik kui ka haljastusarhitekt. Viimasest lähtuvalt on ta osalenud mitmete monumentide kavandamisel ja loomisel. Enim kõneainet on pakkunud kurikuulus “Pronkssõdur", mille telliskivist arhitektuuriline osa on valminud A. Alase ning skulptuur Enn Roosi poolt. A. Alas lõpetas 1933.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali alal, järgnevatel aastatel on ta õppinud ja end täiendanud ka mujal Euroopas. Peamiselt on kunstnik viljelenud maastikumaali, kus on kujutanud nii avaraid kui ka väiksemaid ranna- ja linnamotiive. Antud teos “Õhtune rannamaastik Karepa" on sumedates toonides vaade taluõuele, kus puude vahelt avaneb vaade merele. Väike talutare, metsatukk ning avar taevalaotus loovad koduse stseeni, millele maali koloriit ning tehniline teostus lisavad rahuliku ning vaikusest pakatava õhustiku.

Õhtune rannamaastik. Karepa, Arnold Alas E-kunstisalongis

Alas Arnold
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük