NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA, Sophia Walther sündis Tartus, sai siin kunstnik Julie Hagen-Schwarzi juures esimest kunstiõpetust, seejärel täiendas ennast Berliinis. Aastast 1897 asus elama Riiga. Tegutses kunstniku ja kunstiõpetajana nii Riias kui Tartus. 1919. a. avas Susa Walter Berliinis juba oma ateljee. Vaikelud on ikka olnud nii kunstnike kui ka kunstiamastajate üheks hinnatumaks zhanriks. Kunstnik harjutab erinevaid vilju ja esemeid maalides silma ja kätt värvi ja vormi tabamisel. Kunstiarmastajatele meeldib aga imetleda kauneid vaikelusid oma interjööri seintel. Z. Walter on ajastule omaselt maalinud oma vaikelu tumedal foonil, mis paneb värvid ja esemed särama. Nauditav on tema maaliline vabadus, millega on jäädvustatud nii lillede säravad õied, kui ka puuviljade lõunamaine koloriit. Loe lisaks NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA, Sophia (Susanna, Zuza) Walter E-kunstisalongis Walter Sophia (Susanna, Zuza)
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA, Sophia (Susanna, Zuza) Walter E-kunstisalongis

NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA

19. sajandi lõpp. Õli, lõuend. 53,5x74,6. Signatuuriga. Originaalraamis.
Alghind: € 56000/€3579
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

Sophia Walther sündis Tartus, sai siin kunstnik Julie Hagen-Schwarzi juures esimest kunstiõpetust, seejärel täiendas ennast Berliinis. Aastast 1897 asus elama Riiga. Tegutses kunstniku ja kunstiõpetajana nii Riias kui Tartus.
1919.a. avas Susa Walter Berliinis juba oma ateljee.
Vaikelud on ikka olnud nii kunstnike kui ka kunstiamastajate üheks hinnatumaks zhanriks. Kunstnik harjutab erinevaid vilju ja esemeid maalides silma ja kätt värvi ja vormi tabamisel. Kunstiarmastajatele meeldib aga imetleda kauneid vaikelusid oma interjööri seintel. Z. Walter on ajastule omaselt maalinud oma vaikelu tumedal foonil, mis paneb värvid ja esemed särama. Nauditav on tema maaliline vabadus, millega on jäädvustatud nii lillede säravad õied, kui ka puuviljade lõunamaine koloriit.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA,

Sophia (Susanna, Zuza) Walter (1874-1946) NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA 19 sajandi lõpp Sophia Walther sündis Tartus, sai siin kunstnik Julie Hagen-Schwarzi juures esimest kunstiõpetust, seejärel täiendas ennast Berliinis. Aastast 1897 asus elama Riiga. Tegutses kunstniku ja kunstiõpetajana nii Riias kui Tartus.1919.a. avas Susa Walter Berliinis juba oma ateljee.Vaikelud on ikka olnud nii kunstnike kui ka kunstiamastajate üheks hinnatumaks zhanriks. Kunstnik harjutab erinevaid vilju ja esemeid maalides silma ja kätt värvi ja vormi tabamisel. Kunstiarmastajatele meeldib aga imetleda kauneid vaikelusid oma interjööri seintel. Z. Walter on ajastule omaselt maalinud oma vaikelu tumedal foonil, mis paneb värvid ja esemed särama. Nauditav on tema maaliline vabadus, millega on jäädvustatud nii lillede säravad õied, kui ka puuviljade lõunamaine koloriit.

NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA, Sophia (Susanna, Zuza) Walter E-kunstisalongis

Walter Sophia (Susanna, Zuza)
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük