12 Meistrite teosed E-Kunstisalong on kunstihuvilisteni toonud juba oma esimese tosina oksjonivalikuid. Seekordne kaheteistkümnes kollektsioon sisaldab töid erinevatest ajastutest ja erinevatelt meistritelt. Kunstihuvilised leiavad antud valikus nii vanu tuttavaid kui ka uusi nimesid. Esindatud on erinevad zhanrid ja tehnikad, taas on meie poolt pakutud autorite hulgas ka skulptorid. Varasemad tööd meie valikus pärinevad 19. sajandist. Uute nimedena tahaks esile tõsta Zuza Walterit, kelle "Natüürmort lillede ja puuviljadega“ võlub oma maalilise vabadusega. Meie antud kollektsioon on eriliselt rikas just natüürmordi-meistrite töödest, need maalid toovad esile erinevate ajastute maalilaadi ning suhtumise vaikelu zhanrisse. "Pallase“ koolkonda esindavad Ernst Hallopi "Natüürmort kõrvitsaga“, Helmi Mein-Hirve "Natüürmort vasknõuga“ ja Rudolf Sepa "Natüürmort kaladega“. 1960- aastate "karmi stiili“ esindab Kaljo Polli ning vanameister Johannes Uiga "Gladioolid“ annab tunnistust erakordsest maalija andest, Helle Vahersalu "Kannuga“ kompositsioonis on esemed vaid lähtepunktiks värvielamusele. Maastikud ja linnavaated on ikka olnud meie valikuis aukohal. Linnadest on domineerinud Tartu vaated, mis on nauditavad ka seekord. Olgu siis tegu sõja-aegse varemetes linnaga või hoopis Jaan Punga uudse pilguga nähtud tuttavliku südalinna vaatega. Ida Anton-Agu "Öine teekond“ on aga põneva lahendusega ekspressiivne linnapilt. Osvald Esloni "Tallinna vaade“ pakub huvi maalilise vanalinna austajaile. Maastikupildid toovad aga esile kaks kunstnike poolt armastatud paikkonda, vaheldusrikka reljeefi ja järvesilmadega Lõuna-Eesti ja kargete merevaadetega Saaremaa. Otepää kandi vaateid on jäädvustanud Enn Volmere, Johannes Uiga, Kalju Nagel ning Saaremaa rannikut Juhan Nõmmik, Johannes Võerahansu ja Harri Pudersell. Üllatusmeheks on seekord Ludvig Oskar, kelle varajane maastik on haruldane leid meie valikus. Eksootilisemat teemat esindab aga Adamson-Ericu 1934. aastal maalitud "Kreeka motiiv“, mis juhatab sisse meistri impressionistliku loomeperioodi. Portreedest väärib esiletõstmist Ants Laikmaa värske natuurilahendusega "Lev Tolstoi“ pastell. Traagilise elusaatusega Johannes Greenbergi seekordne maal võimaldab omandada aga meistri kaks erinevat kompositsiooni, mis on maalitud vineertahvli eri külgedele. Eduard Wiiraltilt on üks meistri paremaid lasteportreid "Monika“. Plastika austajatele on meie kollektsioonis Ferdi Sannamehe "Tütarlapse pea“, Martin Saksa "Lamav naisakt“ ja Roman Timotheusi "Neegri pea“. Meie 12 oksjonivalik on kunstipubliku ette toodud. Loodame, et see rõõmustab kunstihuvilisi ning oksjonikülastaja leiab sellest endale meelepärase autori teose oma kollektsiooni täiendamiseks. Lugupidamisega E-Kunstisalong 42x56,8 Alg: 13 000/ € 831 12. Meistrite teosed
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

12. Meistrite teosed

23.10.2004 Mustpeade Maja

E-Kunstisalong on kunstihuvilisteni toonud juba oma esimese tosina oksjonivalikuid. Seekordne kaheteistkümnes kollektsioon sisaldab töid erinevatest ajastutest ja erinevatelt meistritelt. Kunstihuvilised leiavad antud valikus nii vanu tuttavaid kui ka uusi nimesid. Esindatud on erinevad zhanrid ja tehnikad, taas on meie poolt pakutud autorite hulgas ka skulptorid.

Varasemad tööd meie valikus pärinevad 19. sajandist. Uute nimedena tahaks esile tõsta Zuza Walterit, kelle "Natüürmort
lillede ja puuviljadega“ võlub oma maalilise vabadusega. Meie antud kollektsioon on eriliselt rikas just natüürmordi-meistrite
töödest, need maalid toovad esile erinevate ajastute maalilaadi ning suhtumise vaikelu zhanrisse. "Pallase“ koolkonda esindavad Ernst Hallopi "Natüürmort kõrvitsaga“, Helmi Mein-Hirve "Natüürmort vasknõuga“ ja Rudolf Sepa "Natüürmort kaladega“. 1960- aastate "karmi stiili“ esindab Kaljo Polli ning vanameister Johannes Uiga "Gladioolid“ annab tunnistust erakordsest maalija andest, Helle Vahersalu "Kannuga“ kompositsioonis on esemed vaid lähtepunktiks värvielamusele.

Maastikud ja linnavaated on ikka olnud meie valikuis aukohal. Linnadest on domineerinud Tartu vaated, mis on nauditavad ka seekord. Olgu siis tegu sõja-aegse varemetes linnaga või hoopis Jaan Punga uudse pilguga nähtud tuttavliku südalinna vaatega. Ida Anton-Agu "Öine teekond“ on aga põneva lahendusega ekspressiivne linnapilt. Osvald Esloni "Tallinna vaade“ pakub huvi maalilise vanalinna austajaile. Maastikupildid toovad
aga esile kaks kunstnike poolt armastatud paikkonda, vaheldusrikka reljeefi ja järvesilmadega Lõuna-Eesti ja kargete
merevaadetega Saaremaa. Otepää kandi vaateid on jäädvustanud Enn Volmere, Johannes Uiga, Kalju Nagel ning Saaremaa rannikut Juhan Nõmmik, Johannes Võerahansu ja Harri Pudersell. Üllatusmeheks on seekord Ludvig Oskar,
kelle varajane maastik on haruldane leid meie valikus.

Eksootilisemat teemat esindab aga Adamson-Ericu 1934. aastal maalitud "Kreeka motiiv“, mis juhatab sisse meistri impressionistliku loomeperioodi.

Portreedest väärib esiletõstmist Ants Laikmaa värske natuurilahendusega "Lev Tolstoi“ pastell. Traagilise elusaatusega Johannes Greenbergi seekordne maal võimaldab omandada aga meistri kaks erinevat kompositsiooni, mis on maalitud vineertahvli eri külgedele. Eduard Wiiraltilt on üks meistri paremaid lasteportreid "Monika“.

Plastika austajatele on meie kollektsioonis Ferdi Sannamehe
"Tütarlapse pea“, Martin Saksa "Lamav naisakt“ ja Roman Timotheusi "Neegri pea“.

Meie 12 oksjonivalik on kunstipubliku ette toodud. Loodame, et see rõõmustab kunstihuvilisi ning oksjonikülastaja leiab sellest endale meelepärase autori teose oma kollektsiooni täiendamiseks.

Lugupidamisega
E-KunstisalongViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

12 Meistrite teosed

Adamson-Eric KREEKA MOTIIV 1934 Õli, lõuend 65,5x81 E-Kunstisalong on kunstihuvilisteni toonud juba oma esimese tosina oksjonivalikuid. Seekordne kaheteistkümnes kollektsioon sisaldab töid erinevatest ajastutest ja erinevatelt meistritelt. Kunstihuvilised leiavad antud valikus nii vanu tuttavaid kui ka uusi nimesid. Esindatud on erinevad zhanrid ja tehnikad, taas on meie poolt pakutud autorite hulgas ka skulptorid.Varasemad tööd meie valikus pärinevad 19. sajandist. Uute nimedena tahaks esile tõsta Zuza Walterit, kelle "Natüürmortlillede ja puuviljadega“ võlub oma maalilise vabadusega. Meie antud kollektsioon on eriliselt rikas just natüürmordi-meistritetöödest, need maalid toovad esile erinevate ajastute maalilaadi ning suhtumise vaikelu zhanrisse. "Pallase“ koolkonda esindavad Ernst Hallopi "Natüürmort kõrvitsaga“, Helmi Mein-Hirve "Natüürmort vasknõuga“ ja Rudolf Sepa "Natüürmort kaladega“. 1960- aastate "karmi stiili“ esindab Kaljo Polli ning vanameister Johannes Uiga "Gladioolid“ annab tunnistust erakordsest maalija andest, Helle Vahersalu "Kannuga“ kompositsioonis on esemed vaid lähtepunktiks värvielamusele.Maastikud ja linnavaated on ikka olnud meie valikuis aukohal. Linnadest on domineerinud Tartu vaated, mis on nauditavad ka seekord. Olgu siis tegu sõja-aegse varemetes linnaga või hoopis Jaan Punga uudse pilguga nähtud tuttavliku südalinna vaatega. Ida Anton-Agu "Öine teekond“ on aga põneva lahendusega ekspressiivne linnapilt. Osvald Esloni "Tallinna vaade“ pakub huvi maalilise vanalinna austajaile. Maastikupildid toovadaga esile kaks kunstnike poolt armastatud paikkonda, vaheldusrikka reljeefi ja järvesilmadega Lõuna-Eesti ja kargetemerevaadetega Saaremaa. Otepää kandi vaateid on jäädvustanud Enn Volmere, Johannes Uiga, Kalju Nagel ning Saaremaa rannikut Juhan Nõmmik, Johannes Võerahansu ja Harri Pudersell. Üllatusmeheks on seekord Ludvig Oskar,kelle varajane maastik on haruldane leid meie valikus. Eksootilisemat teemat esindab aga Adamson-Ericu 1934. aastal maalitud "Kreeka motiiv“, mis juhatab sisse meistri impressionistliku loomeperioodi.Portreedest väärib esiletõstmist Ants Laikmaa värske natuurilahendusega "Lev Tolstoi“ pastell. Traagilise elusaatusega Johannes Greenbergi seekordne maal võimaldab omandada aga meistri kaks erinevat kompositsiooni, mis on maalitud vineertahvli eri külgedele. Eduard Wiiraltilt on üks meistri paremaid lasteportreid "Monika“. Plastika austajatele on meie kollektsioonis Ferdi Sannamehe"Tütarlapse pea“, Martin Saksa "Lamav naisakt“ ja Roman Timotheusi "Neegri pea“. Meie 12 oksjonivalik on kunstipubliku ette toodud. Loodame, et see rõõmustab kunstihuvilisi ning oksjonikülastaja leiab sellest endale meelepärase autori teose oma kollektsiooni täiendamiseks.Lugupidamisega E-Kunstisalong

12. Meistrite teosed

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük