NATÜÜRMORT VASKNÕUGA, Helmi Mein-Hirv Hemi Mein lõpetas "Pallase" kunstikooli 1931. a. Nikolai Triigi õpilasena joonistusõpetaja erialal. "Natüürmordil vasknõuga“ on kunstnik kujutanud erine-vatest materjalidest ja mitmekesise vormiga esemeid. Mitmed neist jäädvustatud asjadest on tuttavad teiste pallaslaste kompositsioonide kaudu. Maali keskmes on särava tooniline vasknõu. H. Meini plastilises käekirjas on tunda N. Triigi mõjutusi. 2004 NATÜÜRMORT VASKNÕUGA, Helmi Mein-Hirv E-kunstisalongis Mein-Hirv Helmi
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
NATÜÜRMORT VASKNÕUGA, Helmi Mein-Hirv E-kunstisalongis
Helmi Mein-Hirv (1904 - ?)

NATÜÜRMORT VASKNÕUGA

U. 1929-31. Õli, lõuend. 75x90. Tagaküljel “NAISAKT". Originaalraam.
Alghind: € 17000/€1087, lõpphind: € 17 000/ 1 087
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

Hemi Mein lõpetas "Pallase" kunstikooli 1931. a. Nikolai Triigi õpilasena joonistusõpetaja erialal.
"Natüürmordil vasknõuga“ on kunstnik kujutanud erine-vatest materjalidest ja mitmekesise vormiga esemeid. Mitmed neist jäädvustatud asjadest on tuttavad teiste pallaslaste kompositsioonide kaudu. Maali keskmes on särava tooniline vasknõu. H. Meini plastilises käekirjas on tunda N. Triigi mõjutusi.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

NATÜÜRMORT VASKNÕUGA, Helmi Mein-Hirv

Helmi Mein-Hirv (1904 - ?) NATÜÜRMORT VASKNÕUGA U 1929-31 Hemi Mein lõpetas "Pallase" kunstikooli 1931. a. Nikolai Triigi õpilasena joonistusõpetaja erialal."Natüürmordil vasknõuga“ on kunstnik kujutanud erine-vatest materjalidest ja mitmekesise vormiga esemeid. Mitmed neist jäädvustatud asjadest on tuttavad teiste pallaslaste kompositsioonide kaudu. Maali keskmes on särava tooniline vasknõu. H. Meini plastilises käekirjas on tunda N. Triigi mõjutusi.

NATÜÜRMORT VASKNÕUGA, Helmi Mein-Hirv E-kunstisalongis

Mein-Hirv Helmi
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük