KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis Adamson-Ericu varane looming tegi läbi mitmeid muutusi, kunstnik alustas uusajalikus laadis vaikeludega, katsetas sürreaalsete kompositsioonidega ja maalis art-déco'likke portreid. 1930. aastate algul muutus tema koloriit värvikamaks. 1934. aasta Kreeka reis pani Adamson-Ericu huvi tundma atmosfääri probleemide vastu. Tema matkal valminud maastikud on maalitud peenema, tundlikuma pintsilöögiga, neis valitseb juba impressionistlik hõng. Kohati on kunstnik vedanud pintslisabaga värvikihti kripslevaid, arabeskseid jooni. Adamson-Eric jäädvustab Kreekas nii maa kaunist loodust kui ka arhitektuurimälestisi. Tema reisil valminud maalid on elurõõmsad looduseelamused, kus domineerib hele koloriit ja päikesepaiste. 1934. a. sügisel oli antud töö väljas Tallinna Kunstihoones Adamson-Ericu ateljees, kus esitleti kunstniku Kreekas maalitud teoseid. Repro maalist ilmus mälestusväljaandes "Adamson-Eric 100" (Eesti Kunstimuuseum 2002). 2005 KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis Adamson-Eric
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis
Adamson-Eric (1902-1968)

KREEKA MOTIIV

1934 Õli, lõuend. 65,5x81. Signatuuriga.
Alghind: € 106000/€6775, lõpphind: € 194 000/ 12 399
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

Adamson-Ericu varane looming tegi läbi mitmeid muutusi, kunstnik alustas uusajalikus laadis vaikeludega, katsetas sürreaalsete kompositsioonidega ja maalis art-déco'likke portreid. 1930. aastate algul muutus tema koloriit värvikamaks. 1934. aasta Kreeka reis pani Adamson-Ericu huvi tundma atmosfääri probleemide vastu. Tema matkal valminud maastikud on maalitud peenema, tundlikuma pintsilöögiga, neis valitseb juba impressionistlik hõng. Kohati on kunstnik vedanud pintslisabaga värvikihti kripslevaid, arabeskseid jooni. Adamson-Eric jäädvustab Kreekas nii maa kaunist loodust kui ka arhitektuurimälestisi. Tema reisil valminud maalid on elurõõmsad looduseelamused, kus domineerib hele koloriit ja päikesepaiste.

1934.a. sügisel oli antud töö väljas Tallinna Kunstihoones Adamson-Ericu ateljees, kus esitleti kunstniku Kreekas maalitud teoseid.

Repro maalist ilmus mälestusväljaandes "Adamson-Eric 100" (Eesti Kunstimuuseum 2002).Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Adamson-Eric (1902-1968) KREEKA MOTIIV 1934 Õli, lõuend 65,5x81 Adamson-Ericu varane looming tegi läbi mitmeid muutusi, kunstnik alustas uusajalikus laadis vaikeludega, katsetas sürreaalsete kompositsioonidega ja maalis art-déco'likke portreid. 1930. aastate algul muutus tema koloriit värvikamaks. 1934. aasta Kreeka reis pani Adamson-Ericu huvi tundma atmosfääri probleemide vastu. Tema matkal valminud maastikud on maalitud peenema, tundlikuma pintsilöögiga, neis valitseb juba impressionistlik hõng. Kohati on kunstnik vedanud pintslisabaga värvikihti kripslevaid, arabeskseid jooni. Adamson-Eric jäädvustab Kreekas nii maa kaunist loodust kui ka arhitektuurimälestisi. Tema reisil valminud maalid on elurõõmsad looduseelamused, kus domineerib hele koloriit ja päikesepaiste.
1934.a. sügisel oli antud töö väljas Tallinna Kunstihoones Adamson-Ericu ateljees, kus esitleti kunstniku Kreekas maalitud teoseid.
Repro maalist ilmus mälestusväljaandes "Adamson-Eric 100" (Eesti Kunstimuuseum 2002).

KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Adamson-Eric
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük