HELILOOJA ED TUBINA PORTREE, G. Raud on tuntud eelkõige portretistina, kes on jäädvustanud paljusid tuntud kultuuriinimesi. Tihti kujutab ta oma tegelasi neile omases keskkonnas, avades nii portreteeritava elukutse. Noort komponisti Eduard Tubinat jäädvustas kunstnik klaveri taga. Portreteeritav on maalitud raualike hoogsate pintslitõmmetega. Raud tabas hästi Tubina isikupärased jooned. Maali üldkoloriit on hallikas-sinakas, mis on väga iseloomulik kunstniku varajasele loomingule. 2000 HELILOOJA ED. TUBINA PORTREE, Gustav Raud E-kunstisalongis Raud Gustav
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
HELILOOJA ED. TUBINA PORTREE, Gustav Raud E-kunstisalongis
Gustav Raud (1902-1968)

HELILOOJA ED. TUBINA PORTREE

1941 Õli, lõuend. 100x81. Signatuuriga.
Alghind: € 18000/€1150
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

G. Raud on tuntud eelkõige portretistina, kes on jäädvustanud paljusid tuntud kultuuriinimesi. Tihti kujutab ta oma tegelasi neile omases keskkonnas, avades nii portreteeritava elukutse. Noort komponisti Eduard Tubinat jäädvustas kunstnik klaveri taga. Portreteeritav on maalitud raualike hoogsate pintslitõmmetega. Raud tabas hästi Tubina isikupärased jooned. Maali üldkoloriit on hallikas-sinakas, mis on väga iseloomulik kunstniku varajasele loomingule.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

HELILOOJA ED TUBINA PORTREE,

Gustav Raud (1902-1968) HELILOOJA ED TUBINA PORTREE 1941 Õli, lõuend G. Raud on tuntud eelkõige portretistina, kes on jäädvustanud paljusid tuntud kultuuriinimesi. Tihti kujutab ta oma tegelasi neile omases keskkonnas, avades nii portreteeritava elukutse. Noort komponisti Eduard Tubinat jäädvustas kunstnik klaveri taga. Portreteeritav on maalitud raualike hoogsate pintslitõmmetega. Raud tabas hästi Tubina isikupärased jooned. Maali üldkoloriit on hallikas-sinakas, mis on väga iseloomulik kunstniku varajasele loomingule.

HELILOOJA ED. TUBINA PORTREE, Gustav Raud E-kunstisalongis

Raud Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük